Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez már lehet a baba?

Ez már lehet a baba?

Figyelt kérdés
Szeptember 2-től menstruáltam, azóta többször voltunk együtt a Párommal védekezés nélkül. Az elmúlt egy-két hétben többször fájt napközben a mellem, most péntek óta pedig alhasi fájdalmaim is vannak (először azt hittem, hogy felfázás, de nincs se sűrű pisilési inger, nem csíp, csak amolyan enyhe menstruációs fájdalom). Többször volt hányingerem is az elmúlt időszakban. Csináltam tesztet, az sajnos negatív lett, de nyilván túl korai volt. Szerintetek van esély arra, hogy ebből baba lett? :) Úgy örülnénk már neki!

2018. szept. 23. 11:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Mindezek mellett az elmúlt pár napban elég sok, átlátszó, szagtalan, kicsit nyálkás folyásom volt, ami tuti nem fertőzés, mert nem viszket, nem csíp, nem büdös, stb. Ilyen sem volt korábban.
2018. szept. 23. 11:08
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem lennének tüneteid, hiszen a következő menstruáció csak 1-1,5 hét múlva lenne esedékes. Ezt nem lehet megmondani biztosra.


(Egyébként én is 2-ától menstruáltam, és mi sem várjuk a következőt. Remélem összejött nekünk!)

2018. szept. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 hét múlva kellene megjönnie? Kizárt,hogy a terhességnek lennének már jelei 1 hete. Kb akkor volt a peteérésed.

Az átlátszó,nyúlós nyák vagy peteérés vagy menstruáció jele.

Minden ciklus más. Nekem minden hónapban fájt eddig a mellem,múlthónapban nem és mégis időben megjött.

2018. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a peteérést érezted
2018. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. szept. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockmokus válasza:
Várd ki hogy megjön e és ha nem akkor,3-4napra a nemvárt mensi után csinálj tesztet
2018. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!