Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7. napja késik, a tesztek...

7. napja késik, a tesztek negatívak. Aki ilyen helyzetben volt mi lett végül?

Figyelt kérdés
Jovohetre kaptam orvoshoz időpontot.
2018. szept. 24. 07:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt, akkor én teszteltem egy pozit a 9.napon,de rá 3 napra el kezdtem vérezni sajnos.

Ilyen esetben kell a kivizsgálás, jól tetted, hogy bejelentkezdtél a dokidhoz.

Lehet, hogy csak egyszerűen ez egy ilyen hónap lesz neked, de lehet, hogy más gond is van.

2018. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5.nap késéstől elkezdtem pozitívat tesztelni,de nem erősödött semmit,elég halvány is volt az összes(4)tesztem. 13.nap késésnél megjött. Utána elmentem orvoshoz,aztmondta minden rendben van és vszínűleg kémiai terhesség volt késői peteéréssel.
2018. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hogy 10 napig kesett de tudtam nem lehetek terhes mert akkor a parom kulfoldon volt. Ez csak egyszer fordult elo. Persze attol dokihoz bejelentkeztem de erre masnapra megjott. Elofordul az ilyen de jol tetted hogy jelentkeztel orvoshoz.

Ha viszont babat szeretnetek es nem vedekeztek lehet van valami csak meg esetleg a teszt nem mutatja. Egyik ismerosomnek 9 nap keses utan is negativ tesztje volt. Nem akartam elhinni. Aztan orvos megerositette hogy terhes. 11 nap keses utan lett az elso pozitiv tesztje. Kivanom a legjobbakat neked :)

2018. szept. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi különös. Vartam, és megjött.
2018. szept. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer nekem is késett két hetet, tesztek negatívak voltak és pont megjött, mire az időpontommal a dokihoz mentem (volna).
2018. szept. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem igen gyakran késik. A múltkor is 2hetet.


És amilyen béna vagyok, amikor reggel tesztelek na pont aznap délelőtt vagy délután jön meg. De volt olyan is h pisiltem a kis pohárkaba gyors bele a tesztet (közben még pisiltem, mert ugye nagyon kellett de kivancsi is voltam) és amikor meg töröltem magam már rozsaszines volt a WC papír. Szóval nekem a teszt a menzeszem ijesztője. 😁

2018. szept. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2018. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem lett baba, remélem majd most :)
2018. okt. 15. 21:41
 9/11 A kérdező kommentje:
Végül szeprember 26.-an megjott, és az volt az utolsó, mar 16 hetes kismama vagyok. Remélem nektek is sikerült :)
2019. jan. 17. 11:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok ❤️❤️❤️ Sok egészséget nektek. 1.válaszoló voltam
2019. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!