Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki hasonló helyzetben...

Volt valaki hasonló helyzetben? Menstruáció esedékességekor barnás folyás 2-3 napig vérzés nélkül és a tesztek negatívak mégis terhes tünetek?

Figyelt kérdés

Nem figyeltem oda a részletekre, meg mivel úgy gondoltam kizárva a terhesség, nem is gondoltam rá az eset után. De 3 nap múlva elkezdtek fájni a melleim, érzékenyek lettek, sűrűn pisilok, és nyilalásokat érzek a hüvelyemben, hasam aljában. 4 napja hányingerem van, fáradékony vagyok. Mai napig 36,5-7 között van a hőmérsékletem. Múlt héten, illetve ma is csináltam tesztet, de mind negatív. Létezhet ennek ellenére hogy baba van? 8 napja lett volna esedékes a menstruációm. Volt valakinek hasonló esete? Mennyi idő múlva kellene kimutatnia tesztnek a terhességet?

Köszönöm a válaszokat!


2013. okt. 28. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Az inkább valami hormonzavar, vagy ciszta lesz.
2013. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tünetek vannak, szerintem simán lehet terhesség. Menj el orvoshoz, ő tud majd biztosat mondani.
2013. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló tüneteim vannak, szerintem simán lehet terhesség. De menj el orvoshoz, ő mond majd biztosat.
2013. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is cisztára gyanakodtam, de csütörtökön voltam orvosnál, és ő ezt kizárta, ultrahanggal is megvizsgált. Azt mondta lehet korai terhesség, hétfőn, azaz ma teszteljek. Persze negatív lett. (Azt mondjuk nem tudom jól csináltam-e, mert a gyógyszertár csak 8-kor nyit, így a 3 órával korábban gyűjtött vizeletemből csináltam meg, nem tettem hűtőbe stb.)
2013. okt. 28. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!