Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hogy jött össze a baba...

Kinek hogy jött össze a baba és mennyi idő után?

Figyelt kérdés

olvastam elég sok kérdést erről,sok embert érdekel. Igazából siker történetek érdekelnének!

Naptaros vagy spontán,ereztetek e hogy ezt most sikerült?!Valami vitamint szedtetek e előtte ha igen mit ? Kezdő baba projektbe vagyunk ,nem akarunk rá görcsölni ha nem jön meg nem baj ,ha jön akkor nagyon örülünk.:)

Köszi a válaszokat előre is :)



2018. szept. 25. 14:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap után sikerült,bár én is azt mondtam,hogy nem görcsölök rá,minden sikertelen hónapot egy kudarcként éltem meg. Aztán május elsején(pont anyák napján)mondtam a férjemnek,hogy anyák napja alkalmából csináljon nekem gyereket:) 2 hét múlva(a szülinapomon)pozitívat teszteltem:).

Szedtem vitamint,femibiont. Nem csináltam ovu teszteket,nem hőmérőztem. A naptárat azt viszont igen.

2018. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
3 évig aktivan probálkoztunk,végig mentünk minden létzö vizsgálaton még inszeminácion is volt.Minden hónapban fogyeltem a jeleket,használtam ovu tesztet,kiprobáltam a teákat is és minden csodatévö vitamint.Majd tavaly áprilisban ugy éreztem hogy spontan sosem lesz gyerekünk,abban a hónapban ugy voltam vele hogy Lombik lessz,Május 10 én meg pozitivat teszteltem😁nem ittam teátak nem ovu teszteltem,talán 1 kicsit fel is adtam éa ugy fogant meg a lányom.
2018. szept. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Gratulálok nektek:) Úgy látom ez a május jó hónap tesztelésre :D

én csak sima folsavat kedzem el szedni napi 1 ,varok pár hónapot utána váltok én meg a trimeszter amiről sok jót olvastam .De reménykedek benne hogy nem lesz gond :) Viszont szerintem most volt egy kémiai terhességem (pozitív teszt de hamarabb megjött és iszonyatosan véreztem)

nem tudom hogy ez most jó hogy egy hónap után már majdnem összejött vagy aggódjak hogy miért csak majdnem...

2018. szept. 25. 14:42
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 1évig próbálkoztunk sikertelenül,rendszertelen ciklus mellett,melynek az okozója a pm alulműködésem(kezelve volt/van).

Igény szerint voltunk együtt,mégis a késések miatt sok negatív tesztem lett.

Igazából annyira belefáradtam a felesleges tesztelgetésekbe a hosszú ciklus miatt,hogy fel sem tűnt hogy 1,5 hónapja nem menstruáltam.

Ekkor már annyira fájtak a melleim hogy hozzájuk érni is alig tudtam,bár betudtam pms tünetnek.De csak nem jött meg igy 2 nap mulva mondtam a férjemnek,hogy reggel tesztelünk😁

Alig hittünk a szemünknek,mikor megláttuk a 2 csíkot.

Vitamint nem szedtem,csak azután miután az orvos megállapította a terhességet.


14 hetes kismama

2018. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

de jó olvasni az ilyeneket :)

biztos nagyon hosszú volt az az egy ev ,de megerte varni :)gratulálok nektek is :)

2018. szept. 25. 14:44
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Nekünk első hónapban sikerült, előtte 2 hónapja már szedtem terhesvitamint. Nem görcsöltünk rá egyáltalán, szex után nem voltam gyertyaállásban meg semmi ilyen.:D Mi is nagyon meglepődtünk, hogy sikerült. Én annyit éreztem a nem várt előtt kb 1héttel, hogy hőemelkedésem van, a férjem is érezte rajtam. 37.2volt és onnantól le sem ment, előtte sosem éreztem ilyet.
2018. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

1. terhesség: 3. hónap

2. terhesség: 1. hónap (nem maradt meg)

3. terhesség: 3. hónap

4. terhesség: 1. hónap


Igazából tudtam mikor van peteérés és azokon a napokon sosem mulasztottunk el együtt lenni. Folsavat szedtem tervezéskor, terhességtől pedig terhesvitamint. (Elevit, majd Gravida).

2018. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy állunk neki, hogy úgy se jön össze az rögtön, körülbelül fél év múlva gondoltam, erre csakazértis rögtön első hónapban... Alig bírtam elhinni. Még most is, mert semmi tünetem nincs. :) 13 hetes kismama
2018. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és irvos megállapította a terhességet, onnantól szedek vitamint, Femibiont.
2018. szept. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Első hónapban összejött, összesen két aktus volt abban a hónapban. Zűrös hónap volt nagyon sokat dolgoztunk. Fel sem merült, hogy sikerülhetett :)

Nem szedtem vitaminokat.


És őszintén fogalmam sincs, hogy honnan jött a gondolat, hogy a nem várt napján teszteljek. Nem napra pontos a ciklusom. Előtte eszembe sem jutott, volt itthon egy tesztem még jóval korábbról. Reggel felébredtem és azon járt az agyam, hogy elvileg, ma vagy a napokban meg kell jönnie. Aztán valahogy bevillant, hogy nincsenek pms tüneteim. Na gondoltam mielőtt még azt hinném, hogy máris terhes vagyok gyorsan pisilek egy negatívat... és akkor jött a meglepetés. Egyértelmű pozitív :)

2018. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!