Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány párnak nem...

Szerintetek hány párnak nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Nálunk a családban mindenkinek összejött a baba, az egyik párnak 10 év után csak sikerült lombikkal. De szerintetek kik azok, akinek végképp nem jön össze, hány százalékot tehet ki? Szeretném, ha megosztanátok nemtől függetlenül kinek mi a véleménye, esetleges személyes tapasztalta.

2018. júl. 29. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Miféle kérdés ez? Szerintem 45.585 párnak, de ha jobban belegondolok lehet hogy csak 44.485-nek nem jön össze....


A környezetemben van olyan akinek sok várakozás után mégis összejott, és van arra is pár példa hogy nem jött össze.

2018. júl. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy tök jó kérdés. Szerintem itthon kb 100 ból 80-85 nek összejön a baba előbb-utóbb. Régebben azt mondták, hogy 40 felett már sokkal kisebb az esélye, ez talán most is így van, de egyre többek szülnek ebben a korban, vagyis 35 felett.
2018. júl. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

5 éve járunk meddőségi központba. Egyszer rákérdeztem erre a dokitól, hogy mi a tapasztalatuk.

A válasz az volt, hogy aki kitartó, és akinek olyan problémái vannak, amelyek mesterséges megtermékenyítéssel áthidalhatók és a kora is megfelelő hozzá; azoknál előbb- utóbb sikerül.

2018. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
#3 Az lemaradt, hogy mi is ebbe körbe tartozunk; 7 év, 12 műtét, inszeminációk és 6 lombik után, most 2 hetes a kislányunk.
2018. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is olyan 80-85%-ra tippelném. Amennyiben az ég világon semmit nem találnak, és kvázi a legutoljára hagyott HABAB vizsgálat is negatív (hozzáteszem nagyon csekély százalékban nem összeillő egy pár) már csak lelki okok állhatnak a háttérben.
2018. júl. 29. 10:18
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem pl közvetlen kollegák közt 4 pár van, akiknek abszolút nem jön össze.

Egyikőjüknél a férfi a steril, másik 3-nál a nővel van gond.

Amúgy kis munkahely lévén durva ez a szám sajnos.

Nálunk pl családban mindenkinek elsőre összejött.

Nekünk is, a 2 tesóméknak is, párom tesójainak is.


Szerintem mostanában van több olyan, akiknek nem jön össze, mint régebben.

De nagyobb részben van akinek összejön amúgy simán.

Sztem kb 70-30% eloszlás lehet.

2018. júl. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
Az osszes rokonomnak osszejott, inkabb elobb mint utobb. A foiskolan a 12 csoporttarsam kozul ( 13 eve vegeztunk tehat volt ido ) mindnek van gyereke, egy volt akinek 10 ev kellett hozza, a tobbinek egybol vagy gyorsan. Jelenleg 5-6 kozeli kisgyerekes batatnom van, mindnek egybol osszejott min 2 max 4 gyerek van mindenhol.
2018. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7 es vagyok. Nekem a legsulyosabb -4 es stadium- endometriozis mellett 3. honapban spontan osszejott 33 evesen.
2018. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Nekem inkább olyanok vannak akiknek nehezen de összejött, illetve akik jelenleg is próbálkoznak. Van akinek a pajzsmirigyével van gond, plusz vékony a mehnyalkahartya. Van akinek NK sejtek vannak a méhében. Van aki nem is tudja miért nem jön, mert abban hisz, hogy ha a sors nem akarja akkor ne is jöjjön.

Olyat ismerek akiknek nincs gyerekük, de ott többször volt baba csak mindig meghalt :( volt hogy már egészen nagy babák is. :( az okát nem tudjak

2018. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
93%

Egyszer azt olvastam, hogy minden negyedik pár szorul orvosi segítségre, hogy összejöjjön a baba. Aztán, hogy ebből mennyinek nem jön össze még így sem!?


A munkahelyemen 20-an vagyunk, én vagyok a 4., aki lombikra ment.

2018. júl. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!