Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló tabletta szedése...

Fogamzásgátló tabletta szedése mellett így is lehetek attól terhes?

Figyelt kérdés
2017 áprilisa óta szedem a fogamzásgátlót. Sose hagytam ki egy szemet sem. Volt, hogy 1-2 alkalommal megnyújtottam a tabletták szedését (2 levelet egymás után szünet nélkül). E hónap 8.-án lefeküdtünk párommal (ekkor már az első hetében voltam a fogamzásgátló tabblettáimnak), és megszakításosan védekeztünk, de most belém is élvezett. Csak kicsit megijedtem, mert eddig nem történt ilyen eset. De már ugye épp húzta ki. Csak ugye mondják, hogy "azért szedi a lány a fogamzásgátlót"..., hogy nyugodtan elmehet a srác bennük. Szombaton vettem be a 21. tablettát, most van a szünetes hetem, és meg is jött. Szóval elvileg nem vagyok terhes? Vagy csak a fogamzásgátló tabletta miatt jött volna meg ugye a "megvonásos vérzés"? Kicsit zavaros.
2018. szept. 25. 18:51
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
Megszakìtás mellett is lehetsz terhes. Ennyivek akkor ne is szexelj, az a tuti.
2018. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!