Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcos+inzulinrezisztencia...

Pcos+inzulinrezisztencia (kezeletlen) mellett kiszakadt a gumi menstruáció után közvetlen az első napon. Kell esemény utáni tabletta, vagy igy kevés az esély rá?

Figyelt kérdés
Januárban már egyszer vettem be, akkor semmilyen verzest nem tapasztaltam, időben megjott az első menzeszem utána, viszont a későbbieket nagyon megkavarta a ciklusom. Elméletileg közelében sem vagyok most a peteeresnek, menstruációm nagyjából rendszeres, neha késik 2/3 napot.
2018. júl. 7. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán van esély rá.

De ha tudod hogy van pcos és ir, akkor miért nem kezelteted? Nem játék egyik sem, és nem csak akkor kell kezelni, ha valaki terhességet tervez.

2018. júl. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Van rá esély, nekem is összejött. Elméletileg én sem voltam közel a peteereshez. Mondjuk mi szerettunk volna babát, csak fél évvel később, de így sem bántuk meg :l
2018. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Második, ir mellett sikerült nektek?
2018. júl. 7. 09:38
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem is az érdekel, ha tudjátok a problémáitokat, miért nem kezelitek? Nem tartotok tőle, hogy emiatt vetélés lesz pl?
2018. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kb 1 hónapja tudom, hogy van ez a betegségem, azóta pedig még csak szoktatom magam a diétához. Pl. Cukrot váltottam eritritre, teljeskiorlesu liszt, kenyer. Viszont meg nem számolom a ch-t, nem sportolok, és egyelőre gyógyszert sem írt fel az orvos. Természetesen rajta vagyok az ügyön.
2018. júl. 7. 09:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Ir diétát követem + minden nap sportolok. Egyáltalán nem eszek olyat amiben szója van, a tofut is kerülöm. Orvoshoz havi 2x járok. Tünetmentes lettem, de nagyon sok munka és önfegyelem kellett az étkezéseknél is. Sokat fogytam és tartom is a mostani súlyom. Így elkerülhettem a metformin (ha jól emlékszem ezt mondta a doki) szedését.
2018. júl. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tehat ha jol ertelmezem, neked kezeles mellett jott ossze a baba?
2018. júl. 7. 11:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem, eppen azt mondim h nem kaptam kezelest, csak odafigyelek mindenre. A baba nagyon az elejen jott ossze. Amikor megcsinaltam a tesztet csak ket hete tudtam, h pcos vagyok. Szoval a gumi a leleteim atvetele elott szakadt ki,nem sokkal. De nem vettem be esemeny utanit, kozos megegyezessel :)
2018. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!