Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napja késik a menstruációm....

1 napja késik a menstruációm. Mennyi a normális?

Figyelt kérdés
Péntek este tompa derékfájást éreztem, szombaton is de elmúlt. Alhasilag is néha néha görcsöl. Azt hittem a menstruácót jelzi de nem. Tegnap kellett volna megjönni.
2018. szept. 26. 05:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most komoly? Mert még ha 1 hónap lenne, azt mondom oké, de komolyan 1 nap miatt aggódsz?
2018. szept. 26. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Akár egy hét, 10 nap is.
2018. szept. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

1 hét normális.


Ha parázol, bár nem tudom van e okod rá vagy te is már csak beképzeled akkor 2 hét múlva tesztelhetsz.

De info hiányában annyit mondok ez nem baba. Szimpla késés. Sőt, az 1 nap nem is számít még késésnek, csak a 3 naptól.

Ne aggódj. Meg fog jönni!

2018. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontos volt, sőt inkább előbb jött meg. Meg pettyezés és felfúvodás szokott lenni az előjele. Most meg csak alulfájás van meg bélgörcs
2018. szept. 26. 12:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Jaj...
2018. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A jaj mit jelent?
2018. szept. 26. 12:58
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha van esélye, hogy terhes vagy, már tesztelhetsz. De terhesség nélkül is késhet, akár egy náthától, stressztől, fogyókúrától, több C-vitamintól... stb., nem vagyunk gépek. Két hét késés után érdemes dokihoz menni.
2018. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi minden befolyásolja a menzeszed?!


1 nem vagy gép! Eddig mindig pontos volt. És?! Valahol el kell kezdeni, hogy 1-2x csúszon, ne legyen pontos.......


Nagyon parázol, ami eleve késlelteti. Nem is tudom miért parázol. Akarsz gyereket vagy nem?!


Amúgy a rengeteg mindenből felsorolok pár dolgot mi minden késlelteti vagy épp hozza korábbra a menstruációd. Ezekből néhányat már írtak.

De:

- stressz (ami nálad van, a képzelgés miatt biztos)

- betegség ( “csak” megfázás is lehet)

- c vitamin, citrom, citromlé fogyasztása akár csak minimális mennyiséggel is több

- vörösbor fogyasztása (ez korábbra “hozza”)

- forró fürdő az utóbbi napokba (ez is korábban megjött menstruációt eredmènyez a vérbőség miatt)

- fogyás/hízás

- étrend változás (nem kell drasztikusnak lenni)

- folyadék bevitel megváltoztatása (több vagy kevesebb)

- sportolás elkezdése

- sportolás abba hagyása

- az elmúlt időszakban hányásos és/vagy hasmenéses nap (1 nap is elég)


Stb stb stb


Ezek azok amik kapásból eszembejutottak, még rengeteg minden van ezeken kívül.


Ne parázz mert csak jobban késni fog.

Ha meg volt olyan aktus ahol nem védekeztél, baj történt attól számítva 15 nappal tesztelhetsz. Sőt ha annyira bizonytalan vagy a 15 nap után 2 naponta tesztelhetsz amig nem jön meg. De ne naponta, mert felesleges, a hcg 2 naponta duplázódik.


Ha meg nincs mitől tartani könyörgöm ne ülj már tűkön. Meg mondtuk 1 hét még teljesen normális, nem érdekel hogy eddig napra pontos volt, most nem. Ez van.

Amúgy nekem is 12évig napra pontos volt aztán képzeld csak 1 hónapban kimaradt, teljesen. És nem, nem voltam terhes.... bizony olyan is előfordul hogy kimarad, nem gyakori de van ilyen. Mert NEM VAGYUNK GÉPEK.


Ne parázz. Ha meg történt balesett vagy elkövetted az a hülye régi hibát hogy nem védekeztettek és nem akartok gyereket akkor meg a teszt tud bármit mondani.

Nem mi. Nem a gyakori kérdések oldala, a teszt.

Ha meg nincs ok félni, vagy nincs ok reménykedni (nem tudom akarsz e gyereket, ahogy mondtam, ezt el felejtetted leírni) akkor engedd el a témát. Lehet 1 óra múlva megjön. Lehet 2 nap múlva vagy 5 nap múlva.


Amúgy amit leírtál “tünetet” az tökéletes pms tünet.

2018. szept. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma beülök egy kád jó meleg vízbe. Védekezünk a férjemmel de mindig ott van az az 1%...Van már két gyerekünk szeretnénk még harmadikat de várni akarunk még egy kicsit főleg a munkahelyem miatt. Sőt még abban sem vagyok biztos h akarok harmadikat bár ha így parázok még a gondolatától is akkor lehet nem.
2018. szept. 26. 15:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Védekezés?
2018. szept. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!