Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyanakodhatok a "tünetek"...

Gyanakodhatok a "tünetek" miatt babára?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez volt az első hónap,hogy próbálkoztunk a férjemmel. Előzőleg voltam egy teljeskörű vérképen,ami alapján PCO gyanú felmerült,illetve a pajzsmirigyem se a legjobb értékű...volt már ugyan,hogy 7 napot késet.Az volt a maximum. Most az 5.napnál tartok,hogy késik (33.nap).

A mellem nagyon feszül.Bár ez szokott menstruáció előtt is. Hányingerem van,de csak néha,néha rám jön.Ez pedig pszichésen szokott,így ezt se merném annak tulajdonítani. Azonban a 2 napja kb volt a fehérneműmön két nagyon halvány rózsaszínes folt,szinte alig látszik tényleg. Nem mertem elsietni a teszteléssel a dolgokat,de ha holnap se jön meg,akkor munka után veszek tesztet.

Másnak is volt ilyen szinte alig látszó rózsaszínes,halvány folt? A hasam szurkált kb 1 hete..talán még pár napja is,de más nem volt.


32/N



2018. szept. 27. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első próbálkozós hónapban kevesen esnek teherbe, pajzsmirigy és hormongonddal meg aztán főleg...

A többit majd a teszt megmondja.

2018. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Holnap nyugodtan tesztelj ha már 5dik napja késik ma. Ha terhes vagy valószinű kimutatja.


Nekem semmilyen halvány kisebb nagyobb vérzés szerű dolog nem volt. De halottam már olyat akinek igen. Szóval kétesélyes a dolog. A teszt holnap biztosat mond.😊

Drukkolok!🤗

2018. szept. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem halvány volt, hanem piros, és egy tampont megtöltött. Azt hittem megjött, csak azért teszteltem, mert undorodtam a szagoktól. Most vagyok a 18. hétben.
2018. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez kétesélyes. Nálam ha ilyen volt, menzeszt jelzett. Tesztelsz és kiderül.
2018. szept. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos menszesz lett belőle :(
2018. szept. 28. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!