Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1hete fáj a fejem, reggelente...

Niki és pisti kérdése:

1hete fáj a fejem, reggelente szédülök, fáradékony vagyok, undorodok a kávétól, érzékeny lett a mellem nagyobodott is, Hőemelkedésem van, meg a derekam fáj? Ezek a tünetek vannak. Terhesség jelei vagy betegség? Köszönöm előre is a válaszotokat!

Figyelt kérdés

2018. szept. 10. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A menstruációd késett?

Csinálj tesztet, mert ez bármi lehet.

Egyébként nekem ezek voltak a tüneteim.

2018. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is késik már a menszeszed ha igen mióta, ha még nem mikor aktuális?

Ha késik akkor nyugodtan tesztelj és abból biztosan megtudod. Mert biztosat itt senki nem tud neked mondani.

Lehet terheségi tünet vagy akár betegség is kezdődhet így.

2018. szept. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12án kellene megjönnie.De nem is érzem,hogy görcsölne a hasam,előtte mindig szokot de most nem érzem a jelét.Csak ezeket a tüneteket.
2018. szept. 10. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Tesztelj a napján. Utána ha negatív 2-3 naponta míg meg nem jön. Naponta felesleges mert 2-3 naponta dupázodik a hcg hormon amit a teszt mutat. Előbb-utóbb vagy pozi lesz vagy megjön.

Amugy igen, lehet tűnet, bár ilyen korán csak a terhesek alig 1%-a tapasztal tűnetet.


A legjobbakat!

2018. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma végig mértem a testhőmérsékletemet 37.2 és nem változik.Megfigyeltem hogy a mellem körűl száraz.mellesleg egyre jobban fáj a derekam.
2018. szept. 10. 22:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén tesztelj.
2018. szept. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!