Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki LH tesztet jóstesztként...

Aki LH tesztet jóstesztként használt, válaszolna?

Figyelt kérdés
1hete késik, terhességi tesztek negatívak. Olvastam az LH tesztekről,hogy jostesztkent is alkalmazható. Most csináltam egyet,és erős 2csíkos.Lehetséges hogy mégis van baba?Illetve olvastam, hogy több napon keresztül kell megcsinálni,amég nem lesz erősebb. Viszont nekem az első is teljesen erős mindkét csík, igyis csináljam még pár napig?
2018. szept. 28. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mensi előtti napokban két egyforma csíkom volt 1-2 napig de utána megjött.Szerintem ha nem jön meg 3-4 nap múlva tesztelj terhességi teszttel.
2018. szept. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp tesztelek rendessel, csak én már menzi után vagyok 1héttel,azért kérdeztem.
2018. szept. 28. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez baromság. Sokan írták már hogy erős csíkkal megjött, semmilyen csíkkal meg terhesek voltak. NEM jósteszt!! Ha az lenne, nem lenne terhessegi teszt, csak LH.

Nem kell minden felkapott baromságot elhinni. Nemsokára majd lakmuszpapírra meg csokipapírra pisilnek a nők hogy "jósteszteljenek"...

2018. szept. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Úgy értettem, hogy késett és volt erős 2 csíkos ovu tesztem két egymást követő napon, következő nap megjött.
2018. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 6-7-8. dpo-n három napon keresztül pozitív volt. Majd 5 napra rá megjött... akkor először és utoljára használtam nem a funkcióját betöltve LH tesztet...
2018. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor ez is változó, van akinél bejön,van akinél nem.Mindegy,mert úgyis megyek jövőhéten a nőgyógyászomhoz,akkor majd kiderul mi is van.Csak kíváncsi voltam erre.
2018. szept. 29. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!