Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hülye kérdés, de szerint...

Lehet hülye kérdés, de szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csajok! 3 hónapja szültem.6hetes k. után az orvosom felírta a cerazettet. Amit el is kezdtem szedni még aznap nem vártam meg a mensit. A masodik nap mar egyutt voltunk a parommal. (mi hulyek nem vedekeztunk mashogy) ra 11 napra megjött. Ami már egy hete tart (sose tartott eddig) szerintetek így lehetek terhes? Lehet csak bebeszélem magamnak de vmi olyan fura. Még nem szeretnénk 2. babát.

2018. szept. 28. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha menstruálsz akkor nem valószínű ,de ha 10 napja tart lehet nem ártana újra megnézetni magad.
2018. szept. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Decemberre van időpontom,de várok még egy kicsit, ha nem múlik felhívom..
2018. szept. 28. 22:22
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem hülye kérdés unokahúgom 6 hetes kontroll előtt már együtt volt a férjével akkor még nem látta a doki se...pontosan 10 hónap van a két lurkó között 😂 az első rúgásnál szaladt fejvesztve a dokijához hogy valami nem stimmel a menzesze nem jött meg, a szoptatásra fogta...akkor már 19 hetes volt de soha nem bánta egy pillanatig sem...
2018. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
menszesz első napjától kellett volna szedni. Gondolom mondta az orvos. Minimum egy hónap kell onnantól mire a hatása biztonságos.
2018. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Köztes vérzés normális az első 3 hónapban. Viszont mivel nem a menstruáció első napján kezdted el szedni, egyrészt ügyesen összezavartad a szervezetedet, másrészt a fogamzásgátló nem fejtette ki a kellő hatást. Úgyhogy ja, simán teherbe eshettél, de ehhez a vérzésnek semmi közé.
2018. szept. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szaszuss ***** válasza:
28%
Ez nem igaz,hogy a menszesz első napjától kell szedni. Nem vagyunk egyformák ,nekem például az első lányom másfél éves koráig szopizott és miután ezt abba hagyta rá 1 hónapr jött csak meg elösször és végig az azaliaz szedtem .Most ugyan így vagyok 4 hónapos lesz a babám és még nem jött meg és ugyan azt szedem.
2018. szept. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha hülye vagy védekezni, akkor min lepődsz meg?
2018. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem a menzesz első napjától kell szedni.

A betegtájékoztatò a barátunk... le van írva, hogy a menstruáciò harmadik napjáig kell beszedni. Én is így tettem, a harmadik napon kezdtem el szedni, 13 napja szedem és nekem újra megjött.

2019. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!