Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinél nagyon rossz...

Van olyan akinél nagyon rossz spermaképpel sikerült a lombik?

Figyelt kérdés
Gondolok OAT szindromára,vagy olyan esetekre amikor csak pár épp darabot tudtak felhasználni.

2018. szept. 29. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

2 db-ot találtak, már szóba került a herebiopszia is...

ICSI eljárással két petesejtet termékenyítettek meg, de csak az egyik termékenyült meg, így beültetni már csak egyet tudtak.

Elsőre sikerült, már 19 éves. :)

2018. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azoospermia. A bioptátumban is csak 1-2 használható. 4. lombik sikerült a 9ből.
2018. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mondjuk Mád volt a helyzet, de a biológustol hallottam többször, hogy ha van jó petesejt, neki egyetlen jó sperma bőven elég!


Az intézetben több ilyen sikersztorit hallottam.

2018. szept. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet. Ti melyik intézetbe jártok/készültök?
2018. okt. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk,ide is járunk.Nálatok milyen a spermiogramm?nálunk 0,25-3M/ml 3% morf., 20%mozgo és életképes.
2018. okt. 1. 15:53
 6/9 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, 10M, de a morfologia pocsék 10%. Nekünk lombikot javasoltak egyből.
2018. okt. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia. Merre éltek? Nemetország Anglia vagy Ausztria? Lehet higy tudok orvost ajánlani. Ha érdekel irj privatban. Szép napot.
2018. okt. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6os,ezek nem olyan szörnyü eredmények...szerintem érdemes lenne orvost váltani...viszont lombikra tökéletesek,mert az ISCI hez csak egy kell....
2018. okt. 2. 17:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia. Igen, nekünk. Elsőre sikerült nemsokára 3 éves,az ikrek pedig 16 hónaposak :)
2018. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!