Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem a következő lenne:...

Bubujozsuka kérdése:

Kérdésem a következő lenne: Elképzelhető, hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés

22 napos ciklusaim vannak. A menstruációm 4 napján együtt voltam a párommal reggel is és este is. Mind a 2 alkalom "sikeres" volt. A 4. nap a menstruáció végét is jelentette. Az ovulációs tüneteim pedig a menstruáció után 3 napra jelentkeztek nyálkás fehéres folyas.

Most igy alakult az együttlét. Sokszor nincs itthon a munkája miatt és babát tervezünk.

Tudom,tudom,tudom

Ha szex van és nem védekezünk, elképzelhető.

A spermiumok 2 napig vagy 3 napig életképesek a petesejt 12-48 óráig.

Elolvastam mindent.


Kérdésem a következő lenne:

Elképzelhető,hogy teherbe estem?

Lehet menstruáció után rögtön peteérés?

Mivel rövidek a ciklusaim,hamarabb történik a péteres is, mint egy normál ciklusnál.



2018. szept. 30. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a menzesz után (meg elötte is) terhesség, söt a menzesz alatt is sok nö esik teherbe, ugyanis peteérés ba´rmikor lehetséges.

Ha nem védekeztetek, akkor böven lehetsz terhes.

2018. szept. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

22 napos ciklussal tankönyv szerint 8. napon van ovud.

4. napi együttléttel összehozni már nem lehetetlen. Főleg ha nem akarod.

2018. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A petesejt csupán 6-12 órán át megtermékenyíthető,a legfrisebb infók szerint.

A spermiumok pedig 4 napig is vígan elélnek benned,extrém esetben akár 5-7 napig is.


Jól írja a 2-es,ha a 8.nap körül van ovulációd,akkor nem kizárt,hogy teherbe eshettél.

Mondjuk az,hogy mi hogy látjuk ezt a dolgot,az semmit sem befolyásol.

2018. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1.hozzászóló. köszönöm válaszod

2.hozzászóló szeretnénk ha összejönne babát tervezünk,mint írtam. Koszi a további infót.

3.hozzászóló. igen,mert a lutealis fázis hossza elvileg állandó 14 nap.

12 nap múlva kell megjönnie. Most a 12 nap örökkévalóságnak tűnik számomra. Már egy babát elvesztettünk.

Egy baj van türelmetlen vagyok.

Igen,tudom,hogy mit ír a szakirodalom vagy mit írtok ti segítő válaszként úgymond nem számít,mert nem látunk saját magunkba és nem tudjuk halál pontosan,hogy mi mikor megy végbe a szervezetünkben.

Kíváncsi vagyok,hátha van valakinek tapasztalata, a kérdésemmel kapcsolatban. Vagy van ismerőse aki hasonló cipőben járt.

2018. szept. 30. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 napos ciklussal az 5. napon voltam a párommal és terhes lettem.
2018. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
4. Hozzászóló Gratulálok :-)
2018. szept. 30. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 1-2 nappal a menzesz előtt voltam együtt a párommal, elvileg nem voltam termékeny mégis terhes lettem. Most tervezzük a másodikat. Ahogy elmúlt együtt is voltunk, megint csak nem a termékeny napjaimon, 3-4 hét és kiderül jön-e a baba.

Azt azért hozzá teszem a naptár semmit nem ér, ha nagyon ismered a tested jelzéseid akkor tudod mikor van peteérésed én soha nem figyeltem, egyszerűen élvezem az együttléteket a párommal aztán jön az izgulás :)


Sok sikert kívánok!

2018. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nincs baba. 2 napot késett, de 3. napra jött meg. Nem is vettem tesztet,mert nem akartam csalódni. De így is csalódtam,mert megjott.
2018. okt. 15. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!