Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Lesz erősebb a...

Terhes vagyok? Lesz erősebb a tesztem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap reggel teszteltem,mert előtte este fura fájdalmas szúrást,hirtelen fellépő görcst éreztem lenn. Barna folyásom volt,amiről nem tudtam,hogy esetleg a nem várt lesz-e.A teszt halványan jelezte a második csíkot. Min. véreztem,de el is múlt. A barnázás 2napig volt meg. Ma reggel ismét teszteltem,de mással (x epil tesztcsík) ez kicsit halványabb,de ott a második csík.Előtte nap x epil kazettással teszteltem.Mondjuk nem hinném,hogy van különbség. Tüneteim továbbra is hányinger,iszonyat fáradtság ,álmosság egész nap. Lenn néha szurkálódást érzek vagy lehet nem is az..olyan fura érzés. Kedden tudok dokihoz menni.

Szerintetek?

Ja kb 4 hete kezdtünk el próbálkozni.



2018. szept. 30. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík
2018. szept. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jaj amúgy nem pontos a ciklusom sajnos,így 28-35nap szokott lenni. Most a 33.napon jött ez a barnázás
2018. szept. 30. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha két csík van a teszten terhes vagy. Nem az erősségétől függ.

Van hogy ilyen esetben elöfordul barnázás, kis vérzés, de én mindenképp elmennék dokihoz ilyen esetben, az a biztos.

2018. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki nekem pl nem erősödött a tesztem szinte alig barna verzes mellett és méhen kívüli terhességem volt :(
2018. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

uh sajnálom utolsó 😔

Reggel teszteltem.Az már negatív lett 😔

2018. okt. 1. 06:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet akkor kémiai terhesség volt ! Semmi gond új hónap uj esély ! Fej a fejjel ! Utolsó voltam
2018. okt. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki azt mondta ha pecsételek, attól lehet pozitív a teszt, ha nem is látom, hogy belekeveredik, akkor is. Nekem folyamatos pecsételés és erősödő tesztnél 14. héten halt el mégis a baba. Fel a fejjel, jah és doki szerint egy hét késés után szabad tesztelni, mert a beágyazódás körüli drága tesztek kimutatják és utána mégis megjöhet, ami kudarc. Következő hónapban sikerül!
2018. okt. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!