Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ma pozitív az ovu tesztem...

Ha ma pozitív az ovu tesztem (erősebb a csík mint a kontroll) akkor szerintetek mikor bújjunk össze?

Figyelt kérdés
Tegnap este együtt voltunk és ma reggel pozi lett ovu teszt,ma este megint legyünk együtt vagy holnap reggel inkább? vélemény? :)

2016. nov. 17. 07:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nyugodtan lehet :) legyetek együtt két naponta.. Drukkolok
2016. nov. 17. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Ma este is tökéletes és a holnap reggel is, ahogy nektek jobb!
2016. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Teszteredményhez igazítjátok a nemi életeteket, nem hangulathoz?
2016. nov. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
jajj de okos kérdés... nyilván nem. mindig jól esik együtt lenni,de igen ilyenkor peteéréskor összekötjük a kellemest a hasznossal mert aki babát szeretne szerintem mindenki igy csinálja... -.-
2016. nov. 17. 08:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Valószínűleg már a tegnao esti aktusból is maradnak elő ivarsejtek. Akármikor, elvileg kétnaponta javasolják.

Az ovu teszt akár két napig is lehet pozitív, az első negatív napon lesz az ovu valójában.

2016. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 17. 09:12
 7/16 A kérdező kommentje:
ma reggeli ovu tesztem is pozi és tegnap este voltunk együtt ma már nem tudunk és holnap se :/ :( ez a hónap is elúszik :(
2016. nov. 18. 07:54
 8/16 anonim ***** válasza:

Miért úszna el?

Holnap vagy holnapután biztos lesz ovu, a himivarsejtek meg három napig minimum élnek benned.

Szerintem ez a jó időzítés! A petesejt lehet, hogy csak 12 óráig életképes. Mire a negatív tesztet észleled, és aznap pl este együtt vagytok, lehet, hogy már késő.

A legjobban csinaltatok, ne aggódj!

Lazulj kicsit.

Én egy szerintem teljesen esélytelen hónapban estem teherbe, kb egy hétig pont félidőben nem is találkoztunk a férjemmel. Most itt rugdos a hasamban a fiam.

Nincs veszett hónap, max utólag tudod ezt mondani!

2016. nov. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást :) hát jó lenne így is sikerülne a baba. csak múlt hónapban is csak ovu előtt majdnem 2nappal tudtunk együtt lenni és nem sikerült ezért írtam hogy most sem fog :S de talán még holnap reggel tudunk együtt lenni remélem igy már elég lesz :)
2016. nov. 18. 09:26
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia. Lehet már tudni valamit? :)
2016. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!