Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nincs tojásfehérje állagú...

Nincs tojásfehérje állagú nyákom akkor nem is sikerülhet teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ez a 2. hónapja,hogy próbálkozunk a babával se a múlt hónapban sem most nem volt tojásfehérje állagú nyákom csak inkább krémes volt. Így valószínű, hogy nem is volt peteérésem? Bárkinek tapasztalata ebben?
2018. okt. 1. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Következő hónapban próbáld ki a hőmérőzést, ha addig nem esel teherbe. Azzal ki tudod deríteni, hogy van-e peteérésed.

A nyákból nem igazán lehet erre következtetni, ez egyénileg eltérő lehet.

2018. okt. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem függ össze a kettő, nem kötelező, hogy legyen ilyen nyák. Házilag kizárólag görbe vezetésével igazolható a tüszőrepedés megléte, még az ovuteszt sem jó erre. (LH csúcsot mutat, de attól még nem biztos, hogy reped is a tüsző.) Ugyanígy az összes szubjektív megfigyelési módszer (nyák, szurkálások, méhszáj állapota, stb.) teljesen megbízhatatlan. Ha biztosan akarod tudni, hogy van-e repedésed, akkor két lehetőséged van:

- laborvizsgálat

- hőgörbe


Amúgy azért a második próbálkozós hónapban még nem kell ennyire belemerülni. Ha rendszeres a ciklusod, akkor feltételezhető, hogy minden oké, ráér fél-egy év múlva hókuszpókuszolni.

2018. okt. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok úgy belemerűlve se rástresszelve. Van már egy kisfiunk de nem emlekszem akkor, hogy volt e nyákom. Viszont masfél éve mikor probalkoztunk akkor emlekszem volt ojásfeherje nyakom es terhes is lettem csak sajnos elveteltem. Akkor ugy dontottem, hogy varok inkabb es nem probalkozunk a kistesoval. Most jott ek az ideje hogy ujra neki alltunk es csak azert kerdem a nyakot mert a emlekszem h regen volt es terhes is lettem.
2018. okt. 1. 08:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden hónapban volt, plusz ovu fájdalmat is éreztem mindig, plusz biztosra mentem, ovu tesztet is használtam.

Júniusban nem volt sem ovu nyákom, sem ovu fájdalmat, de mivel ovu teszteltem abban a hónapban is, így tudtam, hogy van ovum. Nem fűztem abban a hónapban nagy reményeket, hogy sikerüljön, de sikerült.

12 hkm

2018. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Soha az életben nem volt tojásfehérjés váladékom, 2 gyerekem van. 😉
2018. okt. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eletemben 1x de nem akkor fogant sem a fiam sem a kislányom
2018. okt. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1x volt*
2018. okt. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!