Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyenkor mikor ideális az...

Ilyenkor mikor ideális az együttlèt? Ma van tojásfehèrje nyákom.

Figyelt kérdés

Tegnap este együtt voltunk,ma is kellene vagy elèg holnap?

[link]


2018. aug. 18. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Őszintén? Akkor legyetek együtt, amikor jól esik. De ezt most komolyan mondom. Egy nő gyakorlatilag az egész ciklusa alatt teherbe tud esni, tehát bármikor, ha együtt vagy a pároddal védekezés nélkül, akkor összejöhet. Viszont az időzített együttlét nagyon meg tudja ölni a kapcsolatot. Utána meg nem kell csodálkozni, ha megszületik a gyerek, a szülők pedig elválnak.

És mondom ezt nőként, anyukaként. Soha nem néztem mikor van ovulációm, soha nem hőmérőztem, semmit nem csináltam, csak együtt voltam a férjemmel, amikor vágytunk egymásra. Bő fél év alatt összejött a baba.

2018. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha jelentkezik ez a bizonyos nyák,akkor egyűtt kell lenni,minél többször,mert a nyák biztosítja a hímivarsejtek életben maradását napokig.

Ha 17-én volt ovud és tegnap voltatok együtt,az ideális.Persze,lehettek együtt ma is vagy holnap is,de a petesejt max.24 óráig életképes.Tehát nagyjából még ma.

2018. aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első! Köszönöm az első gyermekünk így jött össze, 10ève vagyunk együtt de sajnos a második több problèma miatt nem jött mèg. Egy èvig csak spontán voltunk együtt mi is, de mostmár inkább odafigyelek, mert nincs kedvem mèg egy èvet várni.

Köszönöm második, akkor ma mèg elkapom az embert :)

2018. aug. 18. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!