Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt peteérés ebben a ciklusba...

Volt peteérés ebben a ciklusban? Nemrég hagytam abba a fogamzásgátlót! Megnézné valaki aki ért a hőgörbékhez?

Figyelt kérdés

Nemrég hagytam abba a fogamzásgátló szedését. Lassan babát terveznénk és szeretném ha előbb rendeződne a ciklusom. Első ciklusom 42 napos volt. Második ciklusban kezdtem el hőmérőzni, e z 51 napos lett. Tudni kell még, hogy régebben 35-38 napos ciklusaim voltak.

Természetesen ha fél éven belül nem áll vissza, akkor orvoshoz fordulok. Nőgyógyászom azt mondta fél évig normális a rendszertelenség. Arra lennék kíváncsi, hogy volt-e peteérésem a hőgörbém szerint ebben a ciklusban.

Két részletben tudtam csak feltölteni, mivel annyira hosszú a ciklus. Hozzáértők véleményét várom! A segítő hozzászólásokat előre is köszönöm!

[link]

[link]



2018. okt. 1. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónap után vagyis 3 ciklus után, ha ilyen hosszúságú marad nyugodtan mehetsz orvoshoz ne várj fél évet.A hőgörbéket csináld addig, hogy az orvos lássa mi újság.Nekem hasonló görbére azt mondták nincs peteérésem.Aztán a 32.dik napi ovuból már meg is született a kislányom.:) Volt kis emelkedés 38.dik nap környékén talán ovud is volt vagy valahol +/- egy két nap.
2018. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem volt.
2018. okt. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2018. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem volt, de elég gyatra luteális fázissal.
2018. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!
2018. okt. 1. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:

A negyvenedik napnál volt. Szép 13 napos a luteális.

Be fog ez állni.

2018. okt. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Az első linkre írtam azt amit.

A másodikon nincs peteérés.

2018. okt. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A két fotó egy ciklus, csak annyira hosszú volt, hogy két képre fért rá.
2018. okt. 7. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!