Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Legutobb tobb mint ketto honapja fekudtem le a baratommal es azota ketszer is megjott rendesen de most nem jott meg es mar 11napja kesik.Csinaltam egy tesztet de negativ lett es meg mindig semmi.Szeretnek meg csinalni tesztet,de szerintetek ez lehet terhesseg?

Egy ket honapos terhesseget mar ki kellene mutatni egy tesztnek.Tunet sincs meg semmi,pedig az mar elkezdodott volna?! Nem?!


2018. okt. 1. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nem vagy terhes. Már nagyon rég kimutatná a teszt.
2018. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. Lehet sokat idegeskedsz azért késik
2018. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Biztos nem?! Azert csinalok meg

De nagyon felek tole..szinte bekepzelem h kicsit puffadtabb a hasam

Tenyleg remelem nem terhesseg

2018. okt. 1. 20:43
 4/7 anonim ***** válasza:
2 hónapos terhesen már biztos hogy lenne tüneted ,a terhességi teszt is kimutatna. Ne izgulj terhes nem vagy a menstruációt pedig nagyon sokminden befolyásolja...
2018. okt. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha nem az,akkor valami hormonalis dolog lehet a hatterben vagy csak kimaradt egy ciklus,olyan is elofordulhat
2018. okt. 1. 21:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak mert nagyon parazok
2018. okt. 2. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos nem vagy terhes. Nekem feszültek a cickóim, ez volt az első jele. 5 hetes körül voltam mikor a teszt pozitív lett.


Volt már rá példa, hogy egy hónapban kimaradt a mensim, sok mindentől függhet. Stressz, sport, étrend változás stb.

2018. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!