Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek de betegség miatt antibiotikumot is szedek. A párommal ezért gumit használtunk mert tudjuk hogy veszélyes ilyenkor. A gumi kiszakadt. Most akkor menni kéne esemény utáni tablettát kérni?

Figyelt kérdés
Nincs valami más megoldás mert nem szeretném ha a lóadag hormon miatt kinőne a szakállam.
2010. szept. 19. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem igen
2010. szept. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
26%
Jobban jársz ha elmész a nőgyógyászhoz és vele felirattatod az esemény utáni ha ő jónak látja. Ezért kell vele konzultálni. A szakállad meg ne ettől fog kinőni, hogy most ezt majd beveszed. Különben a folyamatos szeroid szedéstől nő a szakálla a nőnek.
2010. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, akkor holnap meglátogatom! Köszi! Hát remélem annyira veszélyesen nem borul fel a hormonháztartásom.
2010. szept. 19. 15:22
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem hinném, de tudod ezt nem lehet állandóan megtenni. Legközelebb azért jobban vigyázzatok.
2010. szept. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ember. én a létező összes fogamzásgátlási módszert bevetettem... nem egy buli után szexeltem egy ismeretlennel. Gumit húzott ami a fiúknál ritka szokás én pedig már 2éve szedek gyógyszert. Mit kellett volna még tennem áruld már el? Neharagudj hogy felháborodtam de én mindent megtettem azért hogy ne keverjem magam ilyen helyzetbe hamár a szex ilyen dolgokkal jár. Soha életembe nem voltam még ilyen helyzetbe. És nem is akarok! A durex az akit itt fikázni lehet mert azt irták a dobozra hogy 100%-os biztonságot nyújt. Ennyi.
2010. szept. 19. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

A durexet már rengeteg embertől hallottam hogy kiszakadt, nálunk pl. kétszer is...

A másik pedig az, hogy én úgy tudom hogy fog.gátló mellett TILOS eseményutánit bevenni. Azt hiszem valaki pont ezen az oldalon írta, de nem tudom ez mennyire hiteles. De erre végülis csak doki tudna biztosat mondani. El is élvezett a párod és úgy szakadt ki?

2010. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen elment és miután vette volna le akkor vettük észre hogy hát ez rendesel elszakadt. Hát az esemény utánit csak egynap kell szedni, azthiszem 2 tabi reggel meg este vagyis 12 óra eltelte után. Az még bele fér végülis mert a fogamzásgátló beállt már rendesen. Na majd holnap a mester megmondja. Mindenféleképpen elmegyek mert nem áll ugy a helyzetünk hogy ezen filozofálhassunk még pár napig... Köszi az infókat!!
2010. szept. 19. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! mit mondott ma a dokid ?
2010. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!