Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem estem teherbe?

Miért nem estem teherbe?

Figyelt kérdés
szeptember 3-án együttvoltam a párommal védekezés nélkül a mensi naptár szerint az nap volt ovum is mivel 38 naposak a ciklusaim a mensi naptár jelezte hogy 17-én meg fog jönni és akkor is jött meg 5 napig tartott :(

2018. okt. 3. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem látunl beléd, így nem tudjuk


Viszont egy egészséges pár aktív nemiélett átlagosan 6hónap alatt hoz össze egy terhességet

2018. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Mert egy terhesség általában nem jön össze elsőre. Egészséges pároknál is ott van az, hogy a megfelelő időpontban kell együttlenni. Az, hogy a naptár szerint ovulációd van nem jelent semmit. Nem lehet megmondani csak számolgatással, hogy mikor van.
2018. okt. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
És ha minden klapol is 25% esély a terhessegre
2018. okt. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
38 napos ciklus az nagyon hosszú.
2018. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Mert a nők 99%-a nem azonal esik teherbe.
2018. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vezetsz hőgörbét vagy használtál ovu tesztet? Mert ha egyik sem akkor nem biztos, hogy akkor volt ovud amikor gondolod. :/ Csak úgy magában a naptár nem sokat ér, mivel nem mindenkinek ciklus közepén van ovuja.
2018. okt. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Pontosan úgy van, ahogy az utolsó írta. A naptár semmit nem ér, nem mindig akkor van ovud mikor az mondja, sőt van akinek több is van két ciklus között.


Kivételek mindig vannak az első próbálkozást illetően is. Én először voltam együtt a párommal (első szexuális alkalmam is volt) és egyből terhes lettem. Most egy csodaszép kislányunk van és tervezzük a másodikat.


Több jele is lehet annak, hogy éppen peteérésed van. Figyelj a testedre és ne parázz rá, ne görcsölj, csak élvezzétek az együttléteket, hidd el jönni fog a baba mikor kell.

2018. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az első próbálkozós hónapod után ez kérdés benned hogy miért nem estél teherbe, akkor szerintem gyerekcsinálás helyett inkább olvasgass még a témában egy kicsikét, és művelődj.
2018. okt. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!