Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha korábbi terhességnél 12....

Ha korábbi terhességnél 12. dpo-n egyértelmű pozitív volt a teszt, de most negatív, akkor esélytelen?

Figyelt kérdés

A korábbi terhességemnél 12. dpo-n egyértelmű második csíkom volt. Nem kellett fény felé forgatni meg keresgélni.

Most szintén teszteltem a 12. dpo-n, mert leszakadnak a melleim, és totál úgy éreztem, valami van... Viszont a tesztem hómező.

Olvastam itt más kérdéseknél, hogy van akinek csak később mutatta a teszt, 14-16. dpo körül.

Viszont én úgy gondoltam, hogy ha korábban is mutatta nekem ilyenkor, most is fogja. Mit gondoltok?


2018. okt. 5. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez hülyeség. Nem vagy robot. A beágyazódás 7-11 nap. Lehet hogy előzőleg 8 volt, most meg 10. De lehet hogy most a pisid kevésbé koncentrált. De lehet az is, hogy a hcg előzőnél ilyenkor már mondjuk 230 volt, most meg csak 180 és a teszt 200 felett érzekel. (ezek természetesen hasraütéses számok!)


Én laikus vagyok, de józan paraszti ésszel GONDOLKODÓ nő. Szerintem te is. Ezek eszedbe sem jutottak?!

2018. okt. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok, lemaradt: 1. gyerekemnél nemvárt napján a tesztvonal erősebb volt, mint a kontrollcsík, a kistesóknál pedig ugyanígy nemvárt napjan iszonyú halvány.

Egyáltalán ugyanazzal teszteltél mint az 1. gyereknél?

2018. okt. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért,te úgy tudod,hogy mindenkinek ugyanúgy zajlik az összes terhessége?Nem értem,miért kell párhuzamot vonni a korábbi és a "jelenlegi" között.
2018. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak arra gondoltam, hogy ha már tünetek is vannak, akkor egy 10-es tesztnek már mutatnia kellene valamit... :( Máskülönben csak képzelem a tüneteket megint....

Amúgy igen, ugyanaz a teszt. Facelle vizeletsugaras.

2018. okt. 5. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen.

Nekem négy terhességem volt. Mindegyik picit más.

És a peteérést sem 100% hogy jól lőtted be.


Mi a negyedikre relatíce sokat vártunk. Minden hónapban "véltem tüneteket érezni", pedig csak szerettem volna nagyon...

2018. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*relatíve
2018. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!