Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevàllalnál lombikot második...

Bevàllalnál lombikot második gyerek esetében?

Figyelt kérdés
Az első spontán sikerült az első hónapban 3,5 éve.

2018. okt. 6. 05:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2018. okt. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
61%

Igen,bar sose volt ilyen gondom. Lehez mast mondanek ha lettem vna ilyen helyzetben. Nem mindegy ha belegondolok , vagy ha benne vagyok.

Nagy tortúra lehet és vannak veszélyei is , ha jól tudom.

De szeretnek kistesot a fiamnak, ha ezen múlna legalabb 1 lombikot megprobalnek azt hiszem

2018. okt. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
44%

igen vállalnám a lombikot! én/mi mindent megtennénk érte

első gyerekünk nem tervezett, jelenleg várjuk a kistesót(aki egyből megfogant)

és majd 6-7 év múlva szeretnénk egy harmadik babót, én akkor is vállalnám..ha spontán nem tudnék teherbeesni

2018. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Még az elsőt sem vállalnám így.
2018. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
74%
Igen! Van egy 2 hónapos babánk, aki a 6. lombikunkból fogant. Első baba, de 3 gyereket szeretnénk, és addig folytatjuk, míg valóra nem váltjuk ezt az álmunkat.
2018. okt. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#1. Ugyanaz a párkapcsolat. 1,5 eve, de rendszeres ciklusom csak 9 honapja van, a sikertelenseg okat egyelore nem tudjuk, de lehet pajzsmirigy problema, ill. inzulinrezisztencia is, 30 evesek multunk mindketten, valtozo, hogy mikor mennyire akarjuk, sokszor nagyon, ha az elso gyerekunk jol alszik, es aranyos napkozben, ha nem, akkor olyankor kevesbe... Az 1 evet kivarjuk, jovo ev elejen kezdenenk a kivizsgalasokat (eddig altalanos verkepet nezettunk, az rendben volt, nekem a tsh-m volt kicsit magas). Illetve en voltam nogogyaszon, es kovetem a ciklusom, peteeresem van, de a lutealis szakasz valoszinuleg tul rovid, most kezdtem szedni egy olyan tablettat, ami azt nyujtja, igy legutobb 14 napos lett, de meg is jott, ahogy abbahagytam.
2018. okt. 6. 20:19
 17/19 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 3 fogant spontán. Sz első 2 elsőre sikerült. A 3. baba 4 hónap alattt. De szerettünk volna negyediket. 1,5 év után kivizsgáltattuk magunkat (férjem eredményei nagyon rosszam lettek) és azt mondták, már csak a lombik jöhet szóba. Meg is vettük a lombikhoz szükséges hormon injekciót, de már nem használtuk fel, mert lombik előtti ciklusban megfogant a spontán csodababánk.
2018. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#2, meg nem merult fel egyaltalan a lombik az orvosnal sem, meg ugy egyaltalan, csak beszelgettunk rola, hogy meddig mennenk el.
2018. okt. 6. 20:21
 19/19 A kérdező kommentje:
#17, es valtoztatott akkor valamit a ferjed?
2018. okt. 6. 20:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!