Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora lehet az esély?

Mekkora lehet az esély?

Figyelt kérdés
Férjem külföldön dolgozik, tegnap (okt. 7.-én) voltunk együtt (szeretnénk Kistesót), ma hajnalban ment is vissza dolgozni és csak 1 hónap múlva jön haza ismét. Október 30.-án kellene megjönnie. Tudom hogy nem félidőben voltunk együtt, de mégis lehet valami esélyünk hogy sikerül a Babuci? Nagyon szeretnénk Kistestvért, de kicsit korlátozottak a lehetőségeink. Van valakinek tapasztalat, aki nem félidőben (peteéréskor) esett teherbe?

#teherbeesés #nem peteéréskor
2018. okt. 8. 08:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Minimális.
2018. okt. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
81%
Lehet rá esély így is, de ezt így nem lehet megmondani. Ne görcsölj rá ennyire.
2018. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van, de így valóban minimális.


A babám meretei alapján en a mensim előtt 1 héttel estem kb teherbe (32-34 napos ciklusok) valószínűleg egy késői peteérés volt a dokim szerint. Félidőben nem is voltunk együtt.

2018. okt. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Szia esély mindig van mi pl mikor babát terveztünk pont mensi előtt beszéltük meg hogy na akkor mostantól ha jön akkor jön, mensi után kb 2-3napra fogant meg. (Uh alapján vissza számolva) én pl ki se tudtam várni a a kimaradt mensit vettem a sima tesztet hátha kimutatja hamarabb de nem aztán vettem ezt a digitálisat ami fogantatástól számított 2-3 hétre már tudja és az lett egyedül pozitív utána persze ki is maradt majd teszteltünk még egy pozitívat. Nekem szerencsém volt hogy elsőre sikerült meg hát nem is fél időbe jött
2018. okt. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Akkor van esély amikor peteérésed van. Ez nem függ össze más nők peteérésével szóval ebben hülyeség tapasztalatokat várni. Neked lehetett akkor is de lehet hogy nem.
2018. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Próbálok nem rá görcsölni, csak annyira korlátozott a lehetőség hogy aggódok, vajon így sikerül-e valaha is. A Kisfiúnk elsőre összejött 5 évvel ezelőtt, de akkor peteéréskor voltunk együtt. Reménykedek, hátha, bár tartok tőle hogy peteérésen kívül meg fogunk ezzel szenvedni. :(
2018. okt. 8. 09:59
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Tehát kb a ciklusod 5. Napján voltatok együtt. Nem sok esély an

De én pl a 11. Ciklusnapon estem teherbe. A sperma akár 5 napig is várakozhat a petesejtre, tehát pici esély van.


Olvastam olyat aki mensi alatt esett teher e.

2018. okt. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Olyan 32-33 naposak a ciklusaim, a menses naptáram szerint 10.11.-től lehet már peteérés. Nyilván a legnagyobb esély 10.16.-a lenne, akkor írja a nagy esélyt a fogantatásra. Hááát reménykedek, de nagyon csekély esélyt látok én is a dologra. :( Így sose fog sikerülni a Kistesó, attól félek. :(
2018. okt. 9. 08:45
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne a naptárat nézegesd. Csinálj ovu teszteket és egyből megtudod jókor vagytok-e együtt. Ha nem akkor van peteérésed hanem jópár nappal szex után/előtt akkor el kéne gondolkodnotok mik a lehetőségek hogy jókor is együtt lehessetek, különben csak a sült galambot várod vakon..
2018. okt. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó. Én mensi előtt 3-4 nappal voltam együtt a párommal és összejött a baba. Most mensi után 2-3 nappal voltunk és lehet útban van a tesó.


Drukkolok nektek!

2018. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!