Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora lehet az esély?

Mekkora lehet az esély?

Figyelt kérdés
Férjem külföldön dolgozik, tegnap (okt. 7.-én) voltunk együtt (szeretnénk Kistesót), ma hajnalban ment is vissza dolgozni és csak 1 hónap múlva jön haza ismét. Október 30.-án kellene megjönnie. Tudom hogy nem félidőben voltunk együtt, de mégis lehet valami esélyünk hogy sikerül a Babuci? Nagyon szeretnénk Kistestvért, de kicsit korlátozottak a lehetőségeink. Van valakinek tapasztalat, aki nem félidőben (peteéréskor) esett teherbe?

#teherbeesés #nem peteéréskor
2018. okt. 8. 08:54
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nos hát nem tudom mi a helyzet. Még mindig nem jött meg, 5. napja késik. Viszont a terhességi teszt negatív. :( Mióta a Fiam megvan (5 éve), azóta csak max 1-2 napokat késett, nem többet. Reménykedek benne, hogy van Baba, de akkor már a tesztnek ki kellene mutatnia. :( Mi lehet?
2018. nov. 4. 18:55
 12/19 anonim ***** válasza:
Esetleg vannak bármiféle terhes tüneteid? Drukkolok hogy baba legyen.
2018. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sokat émelygek 2 napja, és sokat pisilek. De ennyi igazából. Viszont ma reggel is első vizeletből negatív a teszt...ma már 7 napja hogy késik. Tuti szerintem hogy nincs baba, már kimutatná a teszt...:(
2018. nov. 6. 06:49
 14/19 anonim ***** válasza:
Predictor early-t használj, ha az negatív akkor nincs terhesség.
2018. nov. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Igen egy hónap után már valószínűleg kimutatná. Lehet hogy a sok idegeskedés miatt késik.
2018. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ma veszek tesztet. Eddig vaterás one step tesztet használtam.
2018. nov. 6. 08:35
 17/19 A kérdező kommentje:
Most ránéztem a reggeli tesztre. Van rajta 2. csík, bár lehet csak száradási. Elég halvány. Viszont olyan lila mint a kontrollcsík. Már én nem tudom mivan. :(
2018. nov. 6. 08:56
 18/19 anonim ***** válasza:
Javaslom a digitális tesztet! Írj majd
2018. nov. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál, mert pozitívat teszteltem 2 napja, tegnapra viszont erős görcsökkel megjött, de nem bírtam felállni úgy fájt. A sürgősségi nőgyógyászatra bementünk, ott uh...hát volt terhesség, de vetéléssel végződött. Az orvos azt mondta hogy úgy tűnik kiürült teljesen, de ha megszűnik a menstruációm, menjek vissza rögtön, hogy mégegyszer ellenőrizhesse, hogy teljesen kiürült-e minden. :( Azt mondta ne keseredjek el, arra gondoljak hogy az első hónapban összejött, igaz,vetéléssel végződött. Nem nyugtatott meg...gondoltam magamba köszi, ennek örüljek? :/
2018. nov. 9. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!