Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt pozitív teszt?

Nem várt előtt pozitív teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap délután csak kíváncsiságból teszteltem egyet. Én is és a párom is egy halvány pozitívat láttunk. Viszont megjött. Tegnap csak barnásan, ma már pirosas de nagyon nagyon gyenge. Sokkal gyengébb mint szokott és előbb is két nappal.

Teljesen bizonytalan vagyok. Igazából időzítés szempontjából nem lenne szerencsés, de nagyon szeretnénk babát. Be dumalom magamnak higy tegnap halvány pozitív lett? De hát nem csak én láttam annak.


2018. okt. 10. 07:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kémiai terhességed volt, ezért lett halvány pozitív teszted majd megjött a menstruációd. Ezért javasolt a menstruáció elmaradása után tesztelni.
2018. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj újra két hét múlva. Ha pozitív, ráérsz még akkor is orvoshoz menni.
2018. okt. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs kép róla? egyébként valószínűleg vagy nem is volt pozitív, vagy kémiai volt csak.
2018. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlóan jártam én is, kémiai terhesség volt.Valószìnű neked is az volt.
2018. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!