Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem volt ejakuláció, lehet...

Nem volt ejakuláció, lehet terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja ezen gondolkozom, és nem bírom kiverni a fejemből. A barátnőmmel a hétvégén(szombat, vasárnap) védekezés nélkül feküdtünk le. Mert nagyon kérelmezte, problémája van az óvszerral.. azonban, nem volt ejakuláció sem a behatolás során, sem a közelben, valamint a hölgyeménynek a mai nap meg is jött. Olvastam itt pár dolgot, különböző fórumokon is, és nemtudom eldönteni, akár %-ban, akár józan ésszel.. mennyi lehet az esélye annak, hogy teherbe eshetett? Több mint valószínű, hogy az előváladék nem tartalmazott ondót, hisz a nap során pisiltem nem egyszer.:) (illetve nem volt újra behatolás)

Minden hozzászólást várok szívesen, megfogadtam magamnak többet nem leszek ilyen felelőtlen inkább, bármi is legyen!



2018. okt. 10. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, kicsi az esélye de lehet. Amúgy a fogamzásgátló vagy az esemény utáni luxus?
2018. okt. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pénz hiánya miatt egyelőre nem szántuk rá magunkat. Köszönöm válaszod!
2018. okt. 10. 21:31
 3/5 momoka 2002 ***** válasza:
Ha hetvegen voltatok egyutt es most megjott akkor nincs ra esely. A menzesz elott 14 nappal a legvaloszinubb a teherbeeses normalis rendszeres ciklusnal. Az elovaladek tartalmazhat ondot minden esetben. En is igy lettem terhes 17 evesen. Ha mar megjott es van rendes verzese nincs miert aggodni.
2018. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
Ezért nem való a szex tiniknek.
2018. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem azért húzza fel a gumit, mert az olyan jó. Ha ennyire ellene vagytok akkor találjatok más megoldást. Ha a fogamzásgátlóra nincs pénz akkor abortusztra hogy lesz? Mindig tartalmazhat az előváladék ondót. Ha megjött neki időben és rendesen úgy ahogy szokott, akkor valószínűleg nem lett terhes, de ha már ő nem, akkor legyél te az okos és tartsd be amit megfogadtál.
2018. okt. 12. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!