Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Néhány hónapja próbálkozunk a...

Néhány hónapja próbálkozunk a babával és ezt tapasztalom, mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval a peteérés környékén együtt vagyunk és onnantól kezdve egészen a menzeszig érzek kisebb-nagyobb, de folyamatos görcsöket. A baba projekt előtt ilyet csak pár nappal a menstruáció előtt szoktam érezni, mióta próbálkozunk, azóta ovutól kezdve végig. Mitől lehet?
2018. okt. 11. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jobban odafigyelsz a testedre. Máskor az ilyen talán még egy kósza gondolatig sem jutott el, pedig ott volt.

Legalábbis én ezzel magyarázom, hogy állandóan érzek dolgokat, amiket korábban nem. De nem mernék rá megesküdni, hogy tényleg nem is voltak.

2018. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megfordult a fejemben, de nem csak enyhe, éppenhogy fájdalmak, szerintem ezeket nehéz lenne csak odagondolni. Persze attól még lehet igazad. :) És nem is azt mondom, hogy a baba okozza, mert az eddig sajnos nem lett belőle.
2018. okt. 11. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, szerintem egy alkalommal elindult valami, csak negszakadt, abból gondolom, hogy a beágyazódás környékén volt egy kis vérzésem (ami eddig sosem fordult elő), utána ez a szurkáló érzés egészen a menstruációmig, És amikor terhes lettem, akkor is volt ez a szurka. Lehet, hogy csak jobban figyeltem magam, de nem biztos. Ami nekem abszolút nem megszokott volt terhesen, az az volt, hogy sokkal erősebb pms tüneteim voltak, derékfájás, puffadás és persze nem jött meg.
2018. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem bánnám, ha ez állna most a dolog hátterében, de nem merek reménykedni. :)
2018. okt. 11. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!