Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljes bizonytalanság terhes...

Teljes bizonytalanság terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap este azt hittem hogy megjött mert egy rózsaszín csepp volt a tisztaságimon meg a wc papíron. Csütörtökön kellett volna megjönni. Görcsöltem is tegnap tegnapelőtt is szinte egésznap. Ma reggelre gondoltam már biztos megjön tesztet se vettem. De megint semmi a görcsök enyhűlnek.

2018. okt. 13. 08:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vegyel tesztet es kiderul igy nehez megmondani. Lehet az vagy lehet nem.
2018. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Munkanap van, vegyél tesztet, abból ennyi késésnél már ki kell derülnie.
2018. okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Csak hogy már voltam wc-n, nem az első pisiből kénne?
2018. okt. 13. 08:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Mivel késik így kimutatja már. Én este teszteltem menszesz 2dik nem vártján és egyértelmű pozitív volt.
2018. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha megveszed ma a tesztet, holnap már többet tudsz.

Ha nem veszed meg ma, csak hétfőn, akkor keddig várhatsz.

Ezt neked kell eldönteni!

2018. okt. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ennyi késés után már a délutáni vizeletböl is tesztelhetsz😀
2018. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha már késik kifogja mutatni a teszt :) en menzesz elotti nap teszteltem este es szep pozitiv lett :)
2018. okt. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mensi előtt 2 nappal teszteltem negatívat,akkor veszek kettőt ma is csinálok egyet meg holnap reggel.
2018. okt. 13. 10:25
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia kèrdező,ez egy jò ötlet :) ès majd ìrd meg,szeretnètek a babàt? Szerintem amugy esèlyes hogy beàgyazòdàsi volt,ès mèg kèsik is....drukkolok ha vàrjàtok :)
2018. okt. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Szeretnénk igen :) Ez a hét amúgy is ilyen furcsa nem is zárodhatna jobban mint egy pozitiv tesztel :)

Kedden volt ilyen barna pötty azt hittem hamarabb jönn meg, csütörtökön görcsök semmi tegnap görcsök kevés rózsaszín folyás most meg a wc-re rohangálok hogy most fog megjönni?

2018. okt. 13. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!