Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete késik a menstruációm....

1 hete késik a menstruációm. Teszteljek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az igazat meg válva félek tesztelni, és nem is tartom valószínűnek a terheseget mivel nem régiben volt már hasonló dologgal problémám aztán bele éltem magam és ki derült hogy mégsem. (véletlen terheseg lett volna) viszont az anyagi háttér miatt meg nyugodtunk a párommal hogy meg van idő jobban meg alapozni ezt, és ha majd már meg lessz a maradék félre tett pénz is amivel be tudjuk biztosítani magunkat, majd akkor lessz baba... Ezáltal védekeztünk is ovszerrel (nem ellenőrizztük le) viszont múlt hónap 8 an volt az utolsó menstruációm és nagyjából pete érés környékén történt meg az aktus majd 7 re vártam de sajnos nem jött meg... Azóta 1 hete hogy késik a menstruációm és a hasam is feszül érzékeny még a nadrágra is ha hozzá ér, emellett reggelente erős hányingerem van, rossz száj szag, száj/torok szárazság stb viszont a menstruációs görcsöknek jele sincs, helyette fehér folyás van...nem tartom valószínűnek a védekezés miatt, emellett mert elmondása szerint amikor bennem volt nm ment el csak miután ki vette (nem figyeltem h olyan volt e a gumi ) de félek a tünetek emellett amiatt hogy ha nm is ment el és hibás volt a gumi akkor elő ondó vagy bármi.... Szerintetek van okom felni?a melleim nem érzékenyek még. teszteljek? Örülnék ha lenne de nm szeretném újra bele élni magam, emellett feleslegesen sem tesztelni ha ez nm valószínű... Mitől lehetnek még ilyen tünetek? Köszönöm szépen a segítséget előre is mindenkinek ❤️!

2018. okt. 13. 18:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és azt el felejtettem hozzá írni h nagy étvágyam lett, főként édesség, vagy mogyoró ilyesmi! :)
2018. okt. 13. 18:10
 2/2 anonim válasza:
A nagy étvágynak nincs köze hozzá, szerintem tesztelj, biztos ami bizots
2018. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!