Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás volt? Másnak is...

Beágyazódás volt? Másnak is volt ilyen? Ha igen mi lett belőle baba vagy nem?

Figyelt kérdés

14 napja voltunk együtt a párommal ,peteérésem is volt kozbe. Ma reggel rózsaszínt pecsételésem volt egyszer amit a wc papiron láttam. Tegnap hasszurka ,azóta is néha egyszer kétszer. Mellem délutántól érzékeny

Nem vártig van még 6-7 nap kb változó 26-27-28-29 napra szokott jönni. Nem vettem eszre meg korábban hogy pecsételtem volna . A hőm fent van(36.9-37.1) reggel , tegnap este pedig olyan volt mintha lázas lennék megmértem a hőm 37.5 volt .

Lehet ez a hónap sikeres volt? Van olyan akinek volt beágyazódásnál pecsételés?



2018. okt. 14. 18:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

A 10nobol annak az ember 1 véleményére voltam kíváncsi nem a másik 9nek,mint ahogy a kérdésben láthatod :)

"Van olyan akinek volt a beágyazódásnál pecsételés?"

"Masnak is volt ilyen ?"

De köszi:)

2018. okt. 16. 20:28
 12/16 anonim ***** válasza:
27%
Amugy tényleg az előttem szólónak adnék igazat. Ez a beágyazódás nem olyan nagyon gyakori, inkább azok,akik nagyon akarnak kisbabát és picit jobban rá vannak állva a dologra minden kis tünetet terhességnek, beágyazódásnak vélnek. Nem akarlak elkeseríteni, vagy rámondani, hogy ez tuti nem az. De pl mikor én voltam terhes soha,semmit nem éreztem és nem hittem semmi kis szurkálós fájdalomnak. Nem jött meg menzeszem,akkor már sejteni lehet, de még akkor sem 100százalék, még a teszt sem. Én 6.héten tudtam meg doki által,hogy igen terhes vagyok, addig soha semminek nem hittem, esetleg sejtettem. Legyen benned remény, de ne parázz rá. Ne méregesd a hőt..minek..az nem válasz a kérdésedre.
2018. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó, csak már annyira jó lenne. De megfogadtam magamnak hogy utolsó hónap hogy ragorcsolok és figyelek minden apró jelet ...

Köszönöm a válaszod

2018. okt. 17. 17:42
 14/16 anonim ***** válasza:
50%
Sok szerencsét nektek! Próbálkozzatok úgy, hogy nem görcsöltök rá :) és ne idegeskedj, az árt a legtöbbet!!!!
2018. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

8#

Reggel megjött,kicsit hamarabb... :(

2018. okt. 18. 11:09
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond :) Nekem egy év után lett pozitív :) Ne csüggedj! Mióta próbálkoztok? Elmentél már dokihoz kivizsgálni magad?
2018. okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!