Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elképzelhető, hogy szülés...

Elképzelhető, hogy szülés után három hónappal ismét kisbabát várok?

Figyelt kérdés
Kedves Lányok! Márciusban született a kisfiam, és a védőnő azt mondta, hogy a szoptatás ideje alatt ritkán esnek ismét teherbe az anyukák, de volt már rá példa. Szerintetek lehetséges, hogy mindössze három hónappal a szülés után újra teherbe essek? A méhem már napok óta sajog, és a derekam is majd' leszakad. Ezeket a fájdalmakat nem érzem kórosnak, és nem is annyira zavaróak, hogy orvoshoz rohanjak velük, meg aztán az is könnyen lehet, hogy épp most készülődik megjönni a menzeszem. Mégis szeretném tudni, hogy közületek volt-e olyan, aki ilyen gyorsan újra megfogant.
2010. jún. 24. 08:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én 4hónappal a szülés után estem teherbe..Nemsokára megszületik a második kisfiam:D:D
2010. jún. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyik legnagyobb butaság, hogy a szoptatás alatt nem lehet teherbe esni! Igenis, lehetséges! A Védőnőd egy birka.
2010. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán teherbe eshettél, ha nem védekeztetek! Nem olyan gyakori, de ahhoz elég, hogy sikerüljön! Vegyél egy tesztet, az a biztos! De persze az is lehet, hogy csak meg fog jönni! Én is hallottam már nem egy olyan esetet, hogy szülés után nem sokkal, szoptatás mellett terhes lett az illető.
2010. jún. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom és az öccse között 11 hónap van. És rendesen, 9 hónapra jöttek a világra.
2010. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe lehet esni.

Az egyik ismerősöm a 6 hét letelte után máris terhes lett.

A két gyerek között 11 hónap van. :)

2010. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Kolléganőm a hathetes kontroll után lett terhes. Császáros volt és non-stop szoptatott, természetesen nem vállalta.

Lehetsz babás, ha volt szex és nem védekeztetek.

2010. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Én szoptatás mellett megszakításos módszerrel védekezve lettem terhes.
2010. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első menszesz előtt 2 héttel van az első tüszőrepedés, aminél már teherbe lehet esni. És még csak azt se tudod, hogy mikor volt/van ez.


Csinálj tesztet, és ha negatív, csinálj két hét múlva még egyet. És ha nem akarsz babát ilyen hamar, akkor VÉDEKEZZ! A szoptatás csak csökkenti a baba esélyét, de nem véd meg a terhességtől.


szintén márciusban szült szoptató anyuka

2010. jún. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, meglehet, hogy babát vársz. Az, hogy a szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, már rég megdöntött elmélet. Számtalan baba köszönheti ennek az életét.
2010. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

08:38!

Miért olyan természetes az, hogy nem vállalta?

Ők hozták létre azt az életet, aztán megöleti? Akkor inkább magát kötötte volna fel!!! Aki más életéről rendelkezik, az gyilkos.

2010. jún. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!