Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy lehet a baj? A Babámnál...

Nagy lehet a baj? A Babámnál tág vastagbélkacsokat álapított meg a doki az UH-vizsgálaton (36 hetes), azt mondta, hogy elképzelhető, hogy műteni kell a Babát szülés után. A neten nagyon kevés infót találtam ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés
Valaki segítsen!!!
2009. máj. 4. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy látom nem sokan tudunk hozzászólni ehhez a kérdéshez.Én is csak biztatni tudlak hogy minden rendben lesz, és bízz az orvosodban, vagy kérdezz meg több dokit is ha van rá lehetőséged, hátha több szem többet lát.Sok kitartást neked, és minden jót a babának!!!
2009. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan gyakrabban lesz UH-d a hátramaradó időben, esetleg beindítják előbb a szülést a baba érdekében. De ne aggódj, annyi biztos, hogy felnőttnél nem számít annyira nagy műtétnek az ilyesmi, persze újszülöttnél más a helyzet, de speciális centrumokban Pesten vagy Szegeden a legjobbak operálják meg. Ha egészen biztosan nagy baj lenne, nem várnának még heteket a spontán szülésmegindulásig. De fel a fejjel, és bízz az orvosokban!!
2009. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! én pont a napokban találtam egy olyan oldalt, ahol erről(is) van szó:

www.betegmagzat.hu

nyugodj meg, szépen tudják gyógyítani:)!

2009. máj. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat, nagyon aggódom, de a dokim azt mondja, hogy emiatt nem kell hamarabb megszülnöm, de az tuti, hogy a szülés után átviszik a koraszülött osztályra, és ott alaposan kivizsgálják. Azt, hogy milyen további teendőt igényel, csak akkor tudják megmondani...
2009. máj. 5. 08:13
 5/5 anonim válasza:

Kedves kèrdező, ha itt vagy mèg az oldalon.

Végül hogy alakulak a dolgok, a terhesség további hetei ès a szülès? Baba milyen àllapotban volt, mi lett veletek? Köszi!

2020. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!