Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Elképzelhető, hogy szülés...

Manofül kérdése:

Elképzelhető, hogy szülés után szoptatás alatt megjön a menzesz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Hány héttel szülés után? Mert 5-6hétig ugyn. gyermekágyi folyás van, ami olyan mint a vérzés, de folyamatos, több hétig húzódik.

2011. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak elképzelhető, hanem nagyon is gyakori, hogy szoptatás alatt valamikor újra beindul a ciklusod. Leghamarabb szülés után 6 héttel lehet rá rá számítani.


Teherbe is lehet ám esni szoptatás alatt, még azelőtt, hogy megjönne az első vérzésed. Az első menszesz előtt két héttel van az első peteérés, védekezés nélküli szex esetén teherbe is eshetsz, hiába szoptatsz.

2011. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 hónap után jött meg, rendszeresen volt utána is. 1 évig szoptattam.
2011. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nyolc hónapos volt a fiam,amikor először megjött,majdnem egy éves koráig szoptattam
2011. jan. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető!
2011. jan. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3,5 hós korában jött meg, 22 hós, még szopik.
2011. jan. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után 6 hétre megjött, és azóta is minden hónapban. Babám 4 hónapos, és még szoptatom.

Úgyhogy simán elképzelhető, sőt, ahogy olvasgatom egyáltalán nem ritka, hogy szoptatás alatt megjön.

2011. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 honapra jott meg,most 3 eves,meg szoptatok.
2011. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!