Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik hónapra jött össze a...

Hányadik hónapra jött össze a kisbabátok?

Figyelt kérdés

Symicia gyógyszert szedtem 18 éves korom óta. Itt az idő a babaprojektre, most szeptember 20-án vettem be az utolsót, 24-én megjött. Minden második nap együtt vagyunk, iszom a cickafark teát, és mostanában elkezdett a mellem fájni, viszketni. Ilyen menzesz előtt sem volt még. 23-án nem várom, ma teszteltem, mert nem bírok már magammal és negatív. Nektek hány hónap volt a teherbeesés?

24/l



2018. okt. 15. 15:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
most van az első probalkozós hónapunk, remélem hamar sikerül 🤞
2018. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező!? 😊 reggeli pisi megvolt?
2018. okt. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nem mertem, majd holnap. Ha holnap sem, akkor 25-én, ha van, akkor már látnia kell :O
2018. okt. 16. 11:57
 24/38 anonim ***** válasza:

Izgi :D akkor tesztelek majd én is

Írjunk majd!!

2018. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

23.-ra nem várja. Tehát a peteéréstől (ha volt) eltelt 1 hét. Azaz a napokban van a beágyazódás. Tehát mire beindul, és érzékelhető lesz a hcg szint, addigra lesz 21-23 környéke.

Feleslegesen stresszeled, meg húzod magadat! Az is lehet, hogy most pozitív, aztán örülsz, majd a nemvárt napján mégis megjön, mivel kémiai terhességed volt. Ezért nem is érdemes hetekkel korábban elkezdeni tesztelgetni. A legtöbb nő járt már így, csak mire tesztelnie kellett volna, addigra jelentkezett a vérzés, így nem is volt róla tudomása, hogy volt egy kémiai terhessége.

Sok sikert, de tényleg elég csak 1-2 nappal a nemvárt előtt tesztelni, ha ennyire nem bírod kivárni.

2018. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Az első első próbálkozásra, a második úgy néz ki most jön, ma teszteltem pozitívat, Ő a 4. próbálkozós hónapban sikerült, igaz voltak kihagyott hónapok amikor nem tudtunk időben együtt lenni.
2018. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Miujsag lányok? Remélem mindenkinek sikerül pozitivat tesztelni :)


( 1 kislányos anyuka)

2018. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Nekem 2 napja semmi de nega a teszt 😅 majd a kovi hónap

Naltok?

2018. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos megjött. Na majd reméljük most....
2018. nov. 2. 18:10
 30/38 anonim ***** válasza:

Pénteken kellene megjönnie, mèg van időm de nem bírtam ki 10es facelle teszt negatív lett kettő is. Sosem lwsz kistesó :(

(Kislanyosanyuka)

2018. nov. 8. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!