Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ovulációs teszttel járt...

Aki ovulációs teszttel járt sikerrel, hányadik tesztelős hónapban lett kismama?

Figyelt kérdés
Írjátok le azt is, hány évesek voltatok akkor:).
2018. szept. 19. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
15, 36. (az elso a honap a masodik az akkori korom)
2018. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2018. szept. 19. 13:41
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit. Igaz nem kerdezted,de nalunk mint kidetult ffi oldali problema volt.. Szoval ha az ovuteszten mulott volna akkor az egy honap alatt is hozta volna amit kell. Az en peldam.emiatt csalos

1

2018. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1hónap utan es 25 voltam
2018. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét éles próbálkozás előtt 3 hónapig lh teszteltem és így elsőre és harmadikra sikerültek a lányok. Az elsőnél 35, a másodiknál 38 éves voltam.
2018. szept. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Ezek szerint a 15 hónap ovu teszttel már túl hosszú idő, és azt jelezi, hogy valakinél gond van.


Pont azért érdekel ez, hogy tudjam, meddig tartsak ki a próbálkozással, és, hol van az a pont, ahol már orvoshoz kellene fordulni. Nekünk ez volt a 7. hónapunk. Az első 3 elúszott, mert nem figyeltem az ovut, a következő 3 nyákmegfigyeléssel semmi eredményt nem hozott, pedig többször is voltunk együtt a termékeny napok alatt. Ez volt az 1. ovu tesztes hónap, és úgy néz ki, nem jött be. De magamtól még adnék a dolognak 5 ovu tesztes hónapot, míg rosszra kezdek gondolni.


Olvastam arról is, hogy az életkor is számít, mert ovu teszttel még 25 évesen minden 3. nő meg tud foganni az adott hónapban, de pl. 35 évesen már csak minden 6. Én most leszek hamarosan 31 éves.


Köszönöm a válaszokat:).

2018. szept. 19. 13:58
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Az en 15om ugy volt, hogy elso honapban terhes lettem de elment a baba. Uez a harmadik ciklusban megismetlodott. (nem szeretnek errol tobbet itt irni, szörnyű elmeny) aztan en kitartoan teszteltem, szepen +is lett mindig, de a terhesseg nem jott ossze. Jartam orvoshoz, es felmerult, miutan nalam semmi bajt nem talaltak,. hogy lehet a ferjemmel van problema. Akkor, kiderult a baj es akkor mar azert javasoltak az ovutesztet hogy biztosan jo legyen az idozites plusz mi vtunk 2sikertelen inszemen ahol uh-al neztek (es en is otthon de mivel akkor kaptam repesztot ez felesleges volt) aztan a paromat megmutottek, tovabbra is biztunk benne, hogy osszejon a baba ha jokor vagyunk együtt es vegul igy is lett. Emiatt azt gondolom az ovulacios teszt egeszseges embereknel nagyon hatekony segitseg, de meddoknel nem az mert ettol.pl egy herevisszer nem derul ki es nem gyogyul meg.
2018. szept. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Sztem az is fontos h hanyadik probalkozos honap. Nekunk 6 hónap utan az első ovutesztes hónapban összejött. 29 eves vagyok
2018. szept. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem szoktam kommentet írni az ilyen jellegű kérdésekhez de sajnos most nem bírom megallni.komolyan,ti csak akkor szexeltek a párotokkal ha az ovu teszt azt mutatja hogy mehet a dolog?vagy nem is értem az ilyen kérdéseket.aki valamennyire is szereti a párját,az rendszeresen szeretkezik vele,es akkor itt érvényét is vesztettebaz ovutesztes dolog.nekem 15 hónap után sikerült teherbe esnem,de soha meg nem fordult a fejemben az ovuteszt.hogy miért?mert szeretem a páromat,és szeretkezem vele minimum 2 naponta egész hónapban,nem csak ovu környekén.mivel életem tárást látom benne nem egy tenyész bikát.bocsanat ha nyers voltam,de annyira gáz már amit sok nő csinál....lehet lepontozni,az úgyis nagyon megy.
2018. szept. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le, utolsó válaszoló. Nekem éppen azért vált fontossá az ovulációs teszt, mert mi nem tudunk rendszeresen együtt lenni 2-3 naponta. Az első 3 hónapunk épp azért lett sikertelen, mert esélyünk sem volt. Többször kellett mennem 3 napokra egyetemre, 2-3 hetente, akkor napokig nem találkoztunk. Most is rendszeresen haza kell járnom a szüleimhez segíteni, mert anyukám beteg. Ilyenkor is kiesik 2-3 nap, mert ő tőlünk nagyon távol él. Nekem éppen azért is jó az ovu teszt, mert így már tudok kalkulálni, mikor tudok haza utazni, vagy éppen, meddig maradhatok otthon, ha pont úgy jön ki. Enélkül lehet, hogy 10 hónapunkból elbuknánk hatot.
2018. szept. 19. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!