Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam nődokinál, mert...

Most voltam nődokinál, mert késik és van 2 pozi teszten, de nem mondott semmit, hogy most akkor terhes vagyok és vagy sem. Mit jelent amit a papírra írt?

Figyelt kérdés

Lúdtojásnyi grav,ut.afv-ben szab.körny.

Diagnózis: terhesség gyanúja.

Most akkor van baba vagy nincs?


2018. okt. 16. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hány napja késik?

A doki akkor tud bármit is mondani hogyha már nagyjából két hete késik

Addig amíg nincsen embrió aminek szívcső pulzálása bab addig nem mondja azt hogy élő terhesség

2018. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy korán mentél. Úgy néz ki terhes vagy igen,de ultrahangon még nem látható. Mióta késik? A 6. hét előtt nem érdemes menni.
2018. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szeptember. 08 a volt az utolsó első napja,de csak kézzel vizsgált,uh-ra majd jövő héten csütörtökön kell mennem.
2018. okt. 16. 11:50
 4/16 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írják, korán mentél így nem látszik még semmi de ugye a terhesség fent áll. Később ha vissza mész akkor már biztos látni fog a doki is valamit.


Viszont én ebben a helyzetbe simán megkérdeztem volna ott az orvost hogy akkor most mivan? Persze egyérelmű hogy még semmi nem látszik, de ezek szerint te ezt nem tudtad, bátran kérdezz és ő felfog világosítani arról hogy mi a helyzet.

2018. okt. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,még annyi volt,hogy vizsgálat közben kérdezett tőle valamit az asszisztens,de nem hallottam,hogy mit,de a doki azt válaszolta rá,hogy: szerintem kisebb...de vajon ezt mire értette...?
2018. okt. 16. 12:13
 6/16 anonim ***** válasza:

Valszeg a terhesség korára. És igen, szerintem is korán mentél.

Anno velem a doki (öregember, aki csinált nekem egy hasi UH-t) közölte, hogy nem vagyok terhes, szerinte, 2 hét múlva jöjjek vissza, ha addig nem jön meg, ír fel gyógyszert, a teszt meg simán tévedhet...

Ja, annyira tévedett, hogy tegnap volt 9 éves :D

2018. okt. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lúdtojasni terhessegre utaló uterus vagyis a méhed van. A terhesség gyanúja azt jelenti, hogy vszínű korán mentél, ráadásul UH nélkül ennél biztosabban nem nagyon tud.
2018. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok ! Én is ma voltam nekem uh nem látszott semmi csak azt írta a papírokra “ a terhesség valószínű de mèg nem detektálhato” Nyugodj meg ott van a Babóca ! Megy a drukk

Ja nekem szép 15 volt meg utoljára

2018. okt. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nagyobb és puhább a méhed, mint az átlagos. Ez terhesség gyanúja, csak valóban még korán mentél. Azért nem mondott semmit, mivel még ilyenkor nem lát (nem láthat) élő embriót, addig pedig nem beigazolódott a terhesség.(orvosilag)
2018. okt. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,gondolom majd az uh-n kiderül,de akkor még bármi lehet,nem élem bele magam...
2018. okt. 16. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!