Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valakinek hegterhessé...

Millia kérdése:

Volt már valakinek hegterhessége? Állítólag ritkább mint a fehér holló, százezer terhességböl egyet érint, de az az egy pont mi vagyunk, ezt nem hiszem el.

Figyelt kérdés
2018. okt. 16. 14:19
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Mert ezáltal h abba a hegbe ágyazódott be,hétköznapi nyelven: kinyirta a méhemet...

Nem lehet a méh nélkül eltávolítani..

Ha marad, belenő a hugyhólyagomba, vagy a hasfalamba, végez velem is...

2018. okt. 16. 15:13
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Uhh, basszus, ez mekkora szívás, nagyon sajnálom :( Tudom, az se egy szívderítő lehetőség, de miért nem elég az abortusz ilyenkor?
2018. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja már látom közben... hát nagyon sajnálom, ez tényleg szörnyű lehet :(
2018. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 babyboom567 ***** válasza:
93%
Anyukám 30 éve,spirál mellett lett terhes,de mivel nagyon régen volt fent,be volt nőve,és a baba is nagyon közel tapadt a spirálhoz,ezért a baba sajnos nem maradhatott meg.De nem vették ki a méhét,csak a spirált,meg a babát,úgymond volt egy kicsit komplikáltabb/hosszabb abortusza.(különben maradhatott volna a baba,ha vállalják,hogy esetleg fogyatékos lesz)
2018. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha elég lenne az abortusz, akkor ez a kérdés soha nem fogalmazódott volna meg bennem.
2018. okt. 16. 15:17
 16/25 babyboom567 ***** válasza:
95%

Szerintem menj el több orvoshoz is.Mert ha ez így lenne, akkor nem lenne ennyi programcsászár, és a sok császárosnak, nem lenne ennyi gyereke.Rokonunk is van több aki 3-4 gyereket császárral szült,és még csak nem is hallottam ilyenről.

A hegszövet a méheden ugyan olyan méhizomszövet,mint eddig, csak gyengébb(4-5 terhességnél egyre gyengül),azon nem tud átnőni a gyerek.

2018. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
87%
Kérj mindenképp másodvelemenyt. Lehetőleg bp-i klinikán, ott ezerszer több dologgal találkoztak mar. De ha a méhedet valóban ki kell venni, a hormonháztartasra nincs hatással, mert a petefészkek maradnak, így nem fogsz klimaxolni.
2018. okt. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem google a barátom.


Ilyenkor az előző császármetszéskor keletkezett hegbe tapadhat bele a következő terhesség, ami már kisterhes korban is gondot okozhat, de ha csak később derül ki, a magzat kiemelése után a császármetszésnél a méh akár eltávolításra is kerülhet. Azzal is számolni kell, hogy a metszés helyén keletkező heg nem lesz olyan erős, mint az érintetlen izomszövet.



Itt pld azt írják, hogy szülésnél lehet ki kell venni a méhed...Lehet= nem biztos.Keress egy orvost olyat aki normálisan tájékoztat és nem kapásból a méhedet akarja kikapni.

2018. okt. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek hozzá, és azt sem tudom, milyen orvosnál voltál, de én mindenképpen elmennék egy igazán jó magánorvoshoz.

Sztk-sok hajlamosak nem gondolkodni, csak rávágni, hogy nincs más lehetőséged.. De ha magán doki volt is, akkor is elmennék másodvéleményért.

2018. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkepp kerj masodvelenyt.

Nyilvan minden eset kicsit mas, de egy baratnomnek volt ilyen terhessege 2 eve. Mi kulfoldon elunk (ok is), es nala szoba sem kerult a hiszterektomia, pedig nem is terveztek ujabb babat. (Ket csaszar utan tervezetlen 3. terhessegnel tortent ez, de erosen arra hajlottak, hogy megtartjak).

Azt hiszem, hogy 7 hetes korul volt, amikor kiderult, de masnap meg is mutottek. A terhesseget szakitottak meg es eltavolitottak a petezsakot, laporiszkopias mutet volt.

Tenyleg nem merult fel sem, hogy el kell tavolitania mehet.

Akkor olvasgattam utana a dolognak, mert soha nem hallottam rola. Nagyon sok angol nyelvu tortenetet olvastam, de ez a meheltavolitas nem volt altalanos.

Mindenkepp kernek masodvelemenyt a helyedben, meghozza surgosen. Szerintem ezzel a problemaval azonnal fogad barmelyik klinika/orvos.

2018. okt. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!