Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan sejthető, hogy nincs...

Honnan sejthető, hogy nincs peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Honnan lehet sejteni, hogy volt-e peteérés vagy sem?


Normális pontos menstruációnál mégis milyen gyakori, hogy ne legyen ovu?


2018. okt. 16. 19:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Rendszeres, pontos menstruációnál szinte biztos, hogy van ovuláció.
2018. okt. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ én is úgy tudtam, hogy általában amikor valakinek ovulációs problémája van, annak kusza a ciklusa is. De adott egy 28 napos ciklus, ami tökéletesen pontos, a vérzés is rendben van. Létezik, hogy ilyen ciklusban nincs ovuláció?
2018. okt. 16. 19:40
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Hát, elvileg létezhet, gyakorlatilag meg teljesen valószínűtlen. Ha tökéletesen rendszeres ciklusod van, felesleges ezen agyalni. De ha meg akarsz róla győződni a legegyszerűbb módon, akkor alaphőmérsékletet kell mérni, abból kiderül. Neten rengeteg infó van.
2018. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Mérd a hődet 1-2 hónapig és kiderül!
2018. okt. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi :)


Sajnos a hőmérés a rendszertelenség miatt kivitelezhetetlen, de én elhiszem nektek hogy van így peteérés. Én is így gondoltam, hogy oké elméletben létezhet, de gyakorlatilag akkor legalább valami tünet lenne. Kimaradozó menstruáció, vagy túl sűrűn pl. 2 hetente menses. De itt erről nincs szó.

2018. okt. 16. 20:00
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg egy vérvétel a 21. napon progeszteronra. Abból is látszik. Vagy LH teszt, bár én azt azért nem kedvelem, mert csak az LH-csúcsot mutatja, azt, hogy valóban volt-e ovuláció, azt nem.
2018. okt. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Méhnyak állapotából tudtok következtetni rá?


Köszönöm a tanácsot, ez a 21. Napi vérvétel jó gondolat.

2018. okt. 16. 20:06
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát, abból is tudsz, meg a nyákból is, de azért az annyira nem megbízható:D Ovulációkor a méhnyak magasan van, alig elérhető és tojásfehérjeszerű, jól nyújtható a nyák.

De szerintem egy darab vérvétel egyszerűbb és biztosabb, még ha magánlaborban intézed sem hiszem, hogy több pár ezer forintnál.

2018. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. okt. 16. 20:16
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem ritka. Egyik legjobb barátnőmnek is 28 naposak a ciklusai és nincs tüszőrepedése, de mást is ismerek ilyen gonddal.
2018. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!