Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusom 31-35 napos. Ma a...

A ciklusom 31-35 napos. Ma a 23. napon vagyok es tegnap ota barna folyasom van, neha veres. Mindig szokott lenni a mensi elott barna folyasom, de nem ilyen koran. Tervezzuk a kistesot, de ezt most nem tudom mire velni?

Figyelt kérdés
Az elozo terhessegemnel is barnaztam, de nem ilyen volt. Szerintetek van remeny, hogy jon a baba?Valaki jart mar igy?

2018. okt. 17. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem progeszteron hiányod lehet,vagy esetleg az ovulációdat jelzi,bár ahhoz elég erős ez a barnázás.
2018. okt. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is arra gondolok,az elozo terhessegemnel kaptam potlast.Hat mast nem tudok csak varni.Ovulaciom elvileg mar volt.Kov. het pentek,vagy szombat fog megjonni
2018. okt. 17. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi lett végul kedves kérdezo? 🙂
2018. dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia!Bocsi csak most láttam hogy irtal.Oktoberben megjött,de következő hónapban sikerült.Elmultam már 9hetes.
2018. dec. 31. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!