Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A teherbeesés után mennyi...

A teherbeesés után mennyi idővel lehet tapasztalni a terhesség jeleit és mik ezek?

Figyelt kérdés
2018. okt. 20. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

A kimaradt menstruáció után pár héttel.

Lehetséges tünetek:kimerültség,fáradtság,fejfájás,gyakori vizelés,szagundor,szédülés,hányinger,hányás,duzzadt mellek,hüvelyválaék mennyisége megnő,emésztőrendszer működése megváltozik,hangulatváltozás,ingerlékenység,stb.

2018. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem miert kellet az elso valaszolot lepontozni? Az esetleges terhessegi tuneteket tokeletesen leirta. De szinte mint minden ez is szemely fuggo, sot terhesseg fuggo is. Az hogy kinel mikor jellentkeznek azt nem lehet konkretan megmindani, lehet nem is lesz semmi zavaro tunet es egy konnyu terhesseg lesz.
2018. okt. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első jelem az volt, hogy iszonyat hisztis voltam. Mindenen tudtam sírni. Azt hittem meg fog jönni, fájt a hasam is. Aztán 5 nap késés után lett pozitív a teszt. Ezután kb másfél hétre kezdődtek a rosszullétek, fáradtság, hányinger. De mindenkinél más.
2018. okt. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy furcsa de én a vizeletemet éreztem túl erős szagúnak. Masrészről furcsa volt hogy állandóan émelyegtem s gyengének éreztem magam.

Ezeket kb. A nem várt utan pár nappal éreztem

12+3 hkm

2018. okt. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!