Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi a helyzet?...

Szerintetek mi a helyzet? Tanácsokat szeretnék.

Figyelt kérdés

Hosszú ideje próbálkozunk. Mostanában nem volt gond a menstruációmmal de most 4 napja késik. Tesztet nem csináltam mert volt olyan is, hogy késett 1 hetet vagy 2 hetet. 4-5 hónapja rendszeres volt a menstruációm napra pontosan jött.


Nincsenek menstruációs tüneteim pedig szoktak lenni+többet eszek a szokottnál. Teszteljek vagy várjak?


2018. okt. 20. 23:33
 1/5 anonim válasza:
Szerintem tesztelj még ha negatív is akkor is tudod hogy nem vagy terhes. Ha mégis meg gratu:) majd ird meg mi lett
2018. okt. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.nagyon félek tesztelni. Régóta szeretnénk babát és eddig csak csalódás volt a vége.
2018. okt. 20. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 év után lett pozitív a teszt. Úgy, hogy én sem csináltam egyből, mert minek, úgyis negatív... aztán amikor már 2 hónapja nem jött meg, megcsináltam. 8 hetes volt a kislányunk. 😊
2018. okt. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz erzes izgatottan nezni a tesztet es szugeralni, hogy pozitiv legyen, majd csalodni, ha nem lesz az. De...ha terhes vagy, legalabb megtudod. Ha nem vagy, akkor meg csak feleslegesen remenykedsz es par nap mulva, ha megjon, akkor nagyobb lesz a csalodas. A tenyen, hogy terhes vagy-e, nem valtoztat az, hogy csinalsz tesztet. Drukkolok.
2018. okt. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Negatív a teszt.menstruáció sehol. Feladtam
2018. okt. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!