Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzéssel sikerült már...

Hőmérőzéssel sikerült már valakinek teherbe esni?

Figyelt kérdés
Barátnőm 5 nappal a menstruációja előtt (tehát a ciklusa 23. napján) volt nőgyógyásznál és az UH alapján a doki azt mondta neki, hogy akkor van peteérése... Teljes tanácstalan lettem. Lassan egy éve lesz, hogy próbálkozunk a párommal. Első baba lenne... Már olvastam, hogy nem törvényszerű hogy a ciklus közepén vagy a köv mensi előtt 14 nappal van a peteérés de ez a példa teljesen elbizonytalanított. Ezért gondoltam, hogy kipróbálom a hőmérőzést... csak nem tudom érdemes e ezzel “bajlódni”. Esetleg ha valakinek így sikerült akkor kérem írjon. Köszönöm szépen.
2018. okt. 21. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Szexeljetek 2 naponta, az a biztos. De 1 év próbálkozás után érdemes kivizsgálásokra menni.
2018. okt. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Én ovu teszteltem (vaterán vettem) és hömérőztem mellette. Érdemes kipróbálni, hisz semmibe nem kerül.
2018. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát, az attól függ, mivel hőmérőzöl :P
2018. okt. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%
miért nem szexeltek simán sokat? miért kell mindenféle trükköt bevetni? teherbe esni könnyebb, mint elkerülni. csak szexelni kell védekezés nélkül
2018. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már próbáltuk a 2 naponta módszert is igaz csak egyszer. Sajnos párom sokat van külföldön és így nem olyan egyszerű. Azért próbálnék számolgatni és nem csak “csupán szexelni” mert mindig próbálja úgy alakítani hogy itthon legyen amikor “kell” de eddig sajnos sose jó időben. :(

Azért gondoltam hogy még ezt a módszert kipróbálom és ha így se akkor a sorsra bízom.

2018. okt. 21. 18:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nem úgy tűnik hogy könnyebb teherbe esni mint elkerülni. Jó is lenne ha ilyen egyszerűen menne ebben a rohanó világban.
2018. okt. 21. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!