Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 nappal ovuláció után beágyaz...

8 nappal ovuláció után beágyazódásos vérzés?

Figyelt kérdés
Vedekeztunk Pharmatex hüvelykapszulával, így értelemszerűen nem szeretnénk babát. (Ha lesz mégis, megtartjuk) Ovuláció után 7-8 nappal rozsaszines folyasom volt, azt hittem előbb megjön, de nem. Holnapután kellene megjönnie, teszt egyelőre negatív. Csak a beágyazódás okozhat ilyenkor “verzest”?
2018. okt. 21. 23:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy a mellbimbóim nagyon nagyon érzékenyek.
2018. okt. 21. 23:58
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. Bocsi hogy èrtetlenkedek,segìteni szerettem volna de nekem sajnos nem àll össze a kèp. Ha nem akartok babàt honnan tudod ilyen pontosan hogy mikor volt ovulàciòd?

A màsik pedig amit nem èrtek hogy 8 nappal vagy ovu utàn ès holnaputànra vàrhatò a menstruàciò,tehàt akkor 10 napos a luteàlis fàzisod? Mert az elèg rövid idő,annyira nem èrtek hozzà de legjobb tudomàsom szerint az nagyon rövid idő. Ha adnàl mèg egy kis infòt lehet könnyebben tudnànk segìteni :)

2018. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért tudom hogy mikor volt ovum, mert ismerem a testemet. 8 nappal ovu után volt beágyazódásos vérzés, de az nem tegnap volt. Nem mondtam ilyet hogy 8 nappal vagyok ovu után. 12 nappal vagyok ovu után.
2018. okt. 22. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Bármitől lehet vérzés. Nem feltétlenül vérzik az ember lánya beágyazódáskor sem.
2018. okt. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok szia.

Ne haragudj akkor èn èrtelmeztem rosszul:)

Azt hittem hogy aznap raktad fel a kèrdèst amikor voltàl a 8.dpo n. Bocsànat biztos fàradt voltam,de ìgy akkor màr tiszta a kèp :) Lehetsèges amùgy a beàgyazòdàstòl. Azt követő 3. 4. nap megpròbàlhatsz tesztelni èrzèkenyebb teszttel ha nagyon türelmetlen vagy, de a menstruàciò napjàn vagy ha kèsik utàna biztosabb eredmènyt kapsz :)

2018. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem attól volt, pár nap késéssel megjött.
2018. okt. 28. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!