Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap egész nap görcsöltem....

Tegnap egész nap görcsöltem. Még sincs ovu?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló abba hagyása utáni 3.honapban vagyok. Rendszertelen ciklusokkal (41 és 37 naposak volt az előző 2) ami tudom hogy normális mert még nem állt be. Ezért ebben a hónapban hőmérőzök. Tegnap voltam a 27.napon és tényleg nagyon durván görcsölt először a jobb petefeszkem majd a hasam alja is. Annyira h már kiegyenesedni se tudtam. Múlt hónapban is volt ilyen menzesz előtt 11nappal így teljesen azt hittem hogy ez ovu fájdalom. Ma már semmi bajom. Viszont a hőm nem mozdul se le se fel. Nyákom is tegnap volt tojás fehérje szerű.

Már teljesen feladtam. Inkább jönne meg. De akkor mi volt ez tegnap? Miért nem mozdul a hőm? Oke hogy nincs peteérés csak na...nem értem akkor.

Volt már valaki így?


2018. okt. 24. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:

37 és 41 nap nem rendszertelen ciklus. +/ 1 hét csúszás még rendszeresnek nevezhető.


Ez a durva fájdalom szerintem nem teljesen normális. Nézesd meg magadat egy dokival.

2018. okt. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!