Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész héten ugy éreztem végre...

Egész héten ugy éreztem végre ősszjőtt a baba. tegnap este kicsit gőrcsőltem. Ma semmi folyásom sincs de a melleim fájnak. Holnap kéne meg jőnnie. Lehet még baba?

Figyelt kérdés
2008. márc. 1. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát lehet még baba, de amíg a menstruációd ki sem marad, addig felesleges találgatni. Úgy veszem ki a mondataidból, hogy már nagyon szeretnéd, ha összejönne.

Egy jó tanács: Ne akard túl görcsösen, mert addig általában nem jön össze!

Hidd el tapasztalatból mondom. Én is sokáig vártam a gyermekáldásra, hőmérőztem, ovulációs naptáraztam, minden dolgot kipróbáltam és semmi. Aztán jött az új munkahely, építkezés, arra gondoltunk, hogy akkor most várunk kb. 1 évet a próbálkozással. 3 hónap múlva pozitív lett a tesztem! (Pegid nem tudatosan készült baba, véletlenül jött össze!)

Boldog 11 hetes kismami

2008. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!