Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden voltunk először együtt...

Kedden voltunk először együtt a barátommal, megszakításos módszerrel,1napot késett, m megjött. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Az orvossal telefonon beszéltem,azt mondta szinte kizárt,én nem is írná fel az esemény utáni tablettát,mivel a két menstruációm között a 23.napon szexeltünk, kicsi az esély.

Teszteljek vagy ne? Egyáltalán kimutatja 2,5nap után ha baj van?


2018. okt. 25. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a buták szaporodnak az okosak meg kontrollálják magukat.
2018. okt. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Szia! Szerintem ha megjött akkor nem vagy terhes de ha bizonytalan vagy, menj el dokihoz, egy vérvételből kimutatja.
2018. okt. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de ha továbbra is megszakitással csináljátok, akkor bármikor az lehetsz, a teszt csak két hét után mutatja ki a terhességet.
2018. okt. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Neharagudj, de ha ennyire félsz akkor nem értem miért nem védekezel rendesen?!
2018. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Jól értem, hogy kedden voltatok együtt, csütörtökön megjött? Ha teherbe is estél, most még biztosan nem vagy terhes, mert kell úgy 10 nap-2 hét (vagy mennyi) a beágyazódáshoz, szóval ha, akkor a következő menstruációd maradna ki. A teszt is csak jó két hét múlva fog mutatni valamit legkorábban. Lehetsz terhes, hiszen óvszer nélkül volt benned, de ahogy az orvos is mondta, kicsi az esély. Persze ha te leszel az az egy a millióból, az nem fog megnyugtatni, tudom.

Mit jelent nálad a megszakítás? Épp csak betette 3 lökés erejéig, vagy csak a vége előtt vette ki (és ki tudja, a fele bement e...)?

2018. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5: Egy a millióból? 3 nőből 1 terhes lesz egy éven belül, aki így "védekezik".
2018. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha most nem is, nagy rá az esély, hogy előbb-utóbb az leszel.

2,5 nap után pedig még nincs terhesség, tehát nincs az a teszt, sem vérvétel, ami kimutatná. Ugyanis akár vizeletet nézünk, akár vért nézünk, hcg hormont néznek, az pedig csak a beágyazódás után kezd el termelődni, az pedig a megtermékenyítést követő kb. 10 nap múlva történik meg.

Nyilván nem nagy rá az esélyed, de bármi megeshet.

És hogy őszinte legyek, nem tudom mit vagy úgy oda. Nyilván, ha gond lenne a terhesség, akkor védekeztél volna rendesen!

2018. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, múltkor is ugyanezért a kifejezésért lettem mindennek lehordva... Úgy értettem, még ha egy a millióhoz is lenne rá az esély, őt akkor se vigasztalná, ha pont ő az az egy.
2018. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem akarok sértő lenni és le is pontozhat mindenki, de egy szakorvos tudod hány évet tanul hogy abban a székben ülhessen? Felhívtad és ő azt mondta neked hogy kizárt. Ne haragudj de neki nem hiszel és itt kérdezősködsz, ha neki nem is akkor kinek hinnél? Térj észhez mert bem valószínű hogy terhes lettél, de ha fiatal vagy legalább járj iskolába és tanulj jól hogy az ilyesmiket elkerüld. Ha meg nagykorú vagy akkor próbáld meg fejleszteni magad.
2018. okt. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megjött rendesen a menstruációm,csináltam egy tesztet,(lehet korai volt,de)negatív lett.
2018. okt. 27. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!