Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek a terhesség jelei?

Lehetnek a terhesség jelei?

Figyelt kérdés

Lassan 3hete kb állandóan ehetnekem van de éhes mégsem vagyok és érzem h h azt nem eszem meg nem fogok ehenhalni és nem lesz semmi de mégis kívánom

Buszon 2hete kb elmondhatatlanul rosszul vagyok

Lehetnek a terhesség jelei?


2018. okt. 25. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tesztelsz?Mikor volt az aktus?Mikorra nem vártad?

Így elég nehéz bármit is mondani...

2018. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
En most vagyok terhes kb 6 hetes. Nekem éppen ellenkezőleg vannak ezek a tünetek. Amig nem voltam terhes tudtam ám bőven enni bármit,sőt egyenesen falási rohamok is jöttek rám. Most, hogy terhes vagyok eggyáltalán nem vagyok éhes és nem is kívánok semmit. Ha meg eszek akkor a megszokott adagnak kb a felét ha megeszem és elég is. Teljesen mindegy milyen tüneted van, nem kell azonnal a terhességre gondolni mert bármitől lehet. Ha késik már a menzeszed akkor teszteljél és akkor megtudod, hogy terhes vagy e vagy sem...
2018. okt. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet vírus, front vagy valami újat ettél korábban, de messze nem terhesség előjelei. Várd meg, hogy elmaradjon a menzesz és csinálj tesztet, de ne éld bele magad előre, csalódni rosszabb, ha ezek alapján hinni kezdesz benne.
2018. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!