Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együtt voltunk peteereskor...

Együtt voltunk peteereskor (is), a PMS tünetek egészen mások voltak, egy nap késéssel megjött, görcsöl a hasam is viszont elég kevés a vérzés, ebből lehet még baba?

Figyelt kérdés

Nagyon vagyunk babara,s mivel furák/nem megszokottak voltak a PMS tünetek atfutott a fejemen ,hogy "lehet" s menzesz előtt kb 8-9 nappal sűrjen szurkált a hasam alól amit máskor nem szokot. De végül csak megjött de viszont kevés a vérzés nem úgy mint szokott. Reménykedhetek meg hogy lehet baba,vagy nem.


Valaszaitokat köszönöm előre is!!


2018. okt. 26. 01:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 9-es válaszoló vagyok. Tudom hogy nehéz de próbálj pozitív lenni és olyan dolgokat csinálni amit szeretsz és leköti a figyelmedet. Élj a pároddal boldog életet, lepjétek meg egymást, próbáljatok ki új ételeket, pihenjetek sokat és csak magatokra gondoljatok. Hidd el ha nem görcsölsz rá összefog jönni. Sajnos vagy nem sajnos az emberi agy elképesztő dolgokat visz végbe és van hogy észre sem vesszük mit tesz, itt gondolok a hormonokra mert ugye közre játszik a hormonok képzésében a szervezetben. :)
2018. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatást,s megfogadom! Igen tudom azt is hogy amikor a legkevésbé szamitok rá akkor fog sikerülni:) mivel az előző amelyiket elvesztettem úgy sikerült hogy már letettem arról hogy sikerülni fog,s végül sikerült. Csak nem maradt meg (de "jobb" volt most mint ne talán "kesobb" ) Aztán lassan majd sikerulni fog újra :) .

Mégegyszer köszönöm szépen a "buzdító" szavakat!!

2018. okt. 28. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!